JYSK bude nově odebírat energie od společnosti EP ENERGY TRADING, a.s.

7.12.2017

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. uzavřela se společností JYSK s.r.o. smlouvu na dodávku energií. Dvouletý kontrakt zahrnuje desítky odběrných míst elektřiny a plynu.

JYSK v minulosti pravidelně soutěžil dodavatele energií pro své prodejny a finálním kritériem byla vždy cena a spolehlivost dodávek. „I na letošní rok jsme postupovali stejně a dvouletý kontrakt je pro nás optimálním řešením“, řekl Daniel Jakimič, finanční ředitel společnosti JYSK pro Českou republiku a Slovensko. „Se společností EP ENERGY TRADING, a.s. již máme první zkušenosti a můžeme říci, že jde o spolehlivého partnera, který nám nabídl nejlepší podmínky a zajistil veškerou administrativu spojenou s přechodem od původního dodavatele. Aktuálně pracujeme na výhodné nabídce pro naše zaměstnance.“, dodal.

 

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s., je dodavatelem s dlouholetou tradicí, zajišťující dodávky elektřiny a zemního plynu více než padesáti tisícům domácnostem a firemním zákazníkům. Je součástí silné energetické skupiny EP ENERGY, nejvýznamnějšího dodavatele tepla v České republice a druhého největšího domácího výrobce elektřiny. Velikost a síla skupiny je pro Vás, zákazníky, zárukou stabilního zázemí, finanční jistoty a dlouhodobě výhodných cen energií.

Celosvětově působící maloobchodní řetězec JYSK pocházející z Dánska nabízí kompletní sortiment nábytku a dalšího vybavení pro domácnost. Specializuje se na prodej matrací, polštářů, peřin a povlečení. V České republice JYSK působí od roku 2003 a má zde aktuálně 82 prodejen a e-shop, kde obslouží 4,5 mil zákazníků ročně. S obratem 3 miliardy korun drží JYSK dlouhodobě druhé místo na trhu s produkty pro bydlení.