Proč přejít k EP ENERGY TRADING?

ÚSPORA

Nabízet dlouhodobě nízké ceny elektřiny a plynu je pro nás prioritou. Můžeme si to dovolit díky vlastním zdrojům energie a zodpovědnému řízení našich obchodních aktivit. Neúčtujeme si žádné aktivační či jiné skryté poplatky. S námi ušetříte nejen své peníze, ale také čas a starosti. Změnu dodavatele rádi vyřídíme za vás, samozřejmě bezplatně. Pracovníci našeho Zákaznického centra jsou vám vždy plně k dispozici a ochotně zodpoví vaše otázky.

 

DŮVĚRA

Vynikáme kvalitním zákaznickým servisem. Ten většina lidí ocení až v situacích, kdy potřebují řešit změnu dodavatele, odběrného místa či nějakou nenadálou situaci. Zákazníci oceňují náš profesionální přístup, férové jednání a flexibilitu, proto nám dlouhodobě dávají svou důvěru. Mezi naše odběratele patří významné společnosti a instituce z oblasti průmyslu, služeb, státní správy i samosprávy, stejně jako neustále se zvyšující počet domácností.

 

JISTOTA

Stojí za námi silná firemní skupina s významnými zdroji energie. Ty vyprodukují třikrát více elektřiny, než dodáme konečným zákazníkům. Nejsme proto závislí pouze na nakupování energií na velkoobchodním trhu a nabízíme svým zákazníkům jistotu stabilních dodávek. Jsme držitelem certifikátu řízení kvality ČSN EN ISO 9001:2009.

 

TRADICE

Jsme respektovaným dodavatelem energií s mnohaletými zkušenostmi. Na trhu působíme od roku 2005, kdy v ČR vyvrcholil proces liberalizace trhu s elektřinou. V rámci skupiny však vyrábíme elektřinu již téměř 70 let. Po úplném uvolnění trhu s plynem v roce 2007 jsme jako jedni z prvních začali dodávat konečným zákazníkům obě komodity. V SR nabízíme elektřinu od roku 2007.

 

 

ZMĚŇTE DODAVATELE ENERGIÍ I VY!