Backbilling

Tento termín znamená, že faktura obsahuje již jednou fakturované období. Jedná se o situaci, kdy od distributora obdržíme stav pro vystavení roční faktury a v tom samém období jste udělali samoodečet a přáli jste si vystavit mimořádné vyúčtování.

Faktury vystavené podle samoodečtu jsou zobrazeny jako mínusové a ukazují období, které jste již uhradili. S plusem uvidíte celé období fakturované na základě dat od distributora. Rozdíl ve spotřebě a tomu příslušná částka se doúčtuje.
Na základě vyhlášky 541/2005 Sb. a našich Všeobecných obchodních podmínek dodávky elektřiny (VOPDE) máme povinnost fakturovat dle odečtů od distributora.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

Chtěli bychom vás informovat, že naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet