Menu

Backbilling

Tento termín znamená, že faktura obsahuje již jednou fakturované období. Jedná se o situaci, kdy od distributora obdržíme stav pro vystavení roční faktury a v tom samém období jste udělali samoodečet a přáli jste si vystavit mimořádné vyúčtování.

Faktury vystavené podle samoodečtu jsou zobrazeny jako mínusové a ukazují období, které jste již uhradili. S plusem uvidíte celé období fakturované na základě dat od distributora. Rozdíl ve spotřebě a tomu příslušná částka se doúčtuje.
Na základě vyhlášky 541/2005 Sb. a našich Všeobecných obchodních podmínek dodávky elektřiny (VOPDE) máme povinnost fakturovat dle odečtů od distributora.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet