Menu

Chci přejít k epet. Co mám dělat?


Stačí postupovat podle kroků, které uvádíme níže. Vyplňte všechny potřebné dokumenty, každý z nich 2x vytiskněte, podepište a oscanované nám pošlete prostřednictvím e-mailu info@epet.cz nebo poštou na adresu naší společnosti.

EP ENERGY TRADING, a.s.,
Klimentská 46,
110 02 Praha 1

Další záležitosti nechte na nás. Zařídíme přepis odběrného místa, montáž měřidla a další administrativní záležitosti.

  • Ukončíme smlouvu se stávajícím dodavatelem
    Požádáme o ukončení smlouvy s vaším stávajícím dodavatelem, a to nejpozději v termínu dohodnutém ve smlouvě nebo uvedeném v obchodních podmínkách tohoto dodavatele.
  • Uzavřeme smlouvu o distribuci elektřiny/plynu s provozovatelem distribuční soustavy
    Distributor zaregistruje údaje o vašem odběrném místě v systému operátora trhu s elektřinou/plynem. Je důležité, abyste uvedli veškeré náležitosti stanovené platnou legislativou, protože chybějící či nesprávné údaje mohou celý proces změny dodavatele prodloužit.

Dodávky elektřiny/plynu do vašeho odběrného místa zahájíme v termínu stanoveném ve smlouvě, a to ihned poté, co proběhne změna dodavatele.

Více informací o změně dodavatele elektřiny nebo o změně dodavatele plynu si přečtěte v tomto článku. Podrobný popis procesu změny dodavatele včetně dalších možností naleznete v případě elektřiny v § 33 a násl. vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, a v případě plynu v § 110 a násl. vyhlášky č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet