EP ENERGY TRADING, a.s. se připojuje k Deklaraci účastníků trhu s elektřinou a plynem na ochranu spotřebitelů


Datum vydání: 1. 7. 2019

EP ENERGY TRADING, a.s. se připojuje k Deklaraci účastníků trhu s elektřinou a plynem na ochranu spotřebitelů

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. se připojuje k Deklaraci účastníků trhu s elektřinou a plynem na ochranu spotřebitelů, čímž se zavazuje k respektování základních pravidel, jež byla sepsána po jednání zástupců Rady Energetického regulačního úřadu (ERÚ) a Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO).

Společnost epet si vždy zakládala na pozitivním přístupu k zákazníkům a korektní jednání patří mezi základní firemní hodnoty. Na trhu s energiemi se pohybuje téměř 15 let a majoritní portfolio zákazníků setrvává ve smluvním vztahu s epet již několik smluvních období. Historicky se portfolio společnosti skládalo zejména z firemních zákazníků a veřejné správy, nicméně poslední roky se společnost úspěšně etablovala i na trhu spotřebitelů. Korektní přístup a férové podmínky se ukázali jako jediná správná cesta k budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Společnost se stává signatářem této deklarace, čímž vlastně pouze formalizuje svou dosavadní obchodní praxi.

„V minulosti jsme se vůči některým praktikám dodavatelů nebo jejich zprostředkovatelů opakovaně ohradili. To, že se někteří, jež svá portfolia vybudovali právě na podomním prodeji nebo prostřednictvím agresivních obchodních praktik, zahrnujících i nevyvážené smluvní vztahy se zákazníky, hlásí k myšlenkám této deklarace, vnímáme jako velmi pozitivní impulz k tomu, že si již uvědomují, že dlouhodobý obchodní úspěch se buduje jedině na základě takových vztahů se zákazníky, které přinášejí spokojenost na obou stranách.”  komentuje nastalou situaci Ing. Žaneta Müllerová, vedoucí prodeje a pece v segmentu maloodběr.

Ing. Ladislav Sladký, člen představenstva a ředitel business development dodává, že tato deklarace přispěje ke kultivaci trhu, a zároveň věří, že se myšlenky tohoto dokumentu přenesou také do legislativy.

Dále si můžete přečíst o alternativních zdrojích energie a o větrných elektrárnách.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora