Menu

EP ENERGY TRADING, a.s. v nových prostorách


Datum vydání: 8. 3. 2017

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. v posledních dvou letech více než zdvojnásobila počet zákazníků. K tomuto významného nárůstu přispěly nejen akvizice zákazníků dvou společností, a to Optimum Energy, s.r.o. a Energie pro život, s.r.o., ale také fakt, že společnost dodává energie do stále se zvyšujícího počtu domácností a její dominantou nejsou již jen zákazníci z kategorie velkoodběratelů.

Aby společnost dokázala zachovat kvalitu zákaznického servisu a odbavovat tak požadavky svých zákazníků po emailu a telefonu zcela bez prodlužování a komplikací, bylo nutné zvýšit kapacitu centra péče o zákazníky v Plzni.

Z důvodu nedostatečného prostoru se musela přestěhovat do větších a zároveň modernějších prostor na Slovanskou alej 30 v Plzni. Na této adrese otevřela také kancelář, ve které mohou zákazníci vyřizovat své požadavky i osobně.

Zvyšování úrovně servisu a komfortu pro zákazníky patří do strategických cílů společnosti pro tento a příští rok.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet