Menu

EP ENERGY TRADING zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2017


Datum vydání: 6. 6. 2018

Společnost EP ENERGY TRADING, a. s., dodala v roce 2017 svým zákazníkům 2,1 TWh elektřiny a 2,2 TWh zemního plynu a vykázala tržby ve výši 10 mld Kč. Hospodářský výsledek před zdaněním činil 47,1 mil. Kč. Snížení tržeb a zisku oproti roku 2016 souvisí s poklesem tradingových aktivit společnosti, které byly přesunuty do jiné společnosti v rámci skupiny. Ke konci roku 2017 obsluhovala společnost téměř 60 tisíc odběrných míst, čehož dosáhla mimo  běžné obchodní aktivity i menšími investicemi do jejich nákupu.

 V roce 2018 je hlavním úkolem společnosti udržení současných tržních pozic v prodeji elektřiny a zemního plynu a zvýšení prodeje v segmentu domácností. Společnost se zaměří na udržení ziskovosti v segmentech dodávek energií koncovým zákazníkům, a to i přes aktuální vývoj na trhu s komoditami a opatrný přístup k riziku, který společnost dodržuje.

  „Pro zjednodušení a pohodlnou obsluhu našich zákazníků letos implementujeme nový zákaznický systém. Prozákaznický přístup jsme promítli i do nově definované strategie značky epet, pod kterou jsme letos začali prodávat elektřinu i zemní plyn. Směřujeme k jednoduchosti, efektivitě, srozumitelnosti a lidskému přístupu,” komentuje Ing. Petr Švec, MBA, generální ředitel společnosti.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet