Menu

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. bude od 1. 7. 2021 vlastníkem společnosti Dobrá energie s.r.o.


Datum vydání: 1. 6. 2021

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet) se od 1. července 2021 stává vlastníkem společnosti Dobrá energie s.r.o. Velice nás těší, že se naší společnosti daří zvyšovat tržní podíl na energetickém trhu, po spojení budou společnosti dodávat energie do téměř 110 000 odběrných míst.

Máme z tohoto rozšíření radost a doufáme, že se nám bude dařit podíl na trhu úspěšně zvyšovat i v budoucnu. Zákazníci Dobré energie s.r.o. se mohou spolehnout na záruku kvalitních služeb, kterou jim epet, jakožto stabilní dodavatel s dlouholetou tradicí, bude poskytovat.“, zmiňuje generální ředitel společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. Petr Švec.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému množství nových zákazníků může být v tuto chvíli doba na převod smlouvy k epet delší, než je obvyklé. Ujišťujeme Vás však, že pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. 

Chceme také Vás informovat, že platební kalendáře zasíláme průběžně, nemusíte se tedy obávat, pokud Vám rozpis záloh na rok 2022 doposud nepřišel.

Vzhledem k enormnímu počtu požadavků vyřizujeme Vaše e-maily v prodloužené lhůtě. Více informací pro nové zákazníky naleznete na  tomto odkaze

Děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků.

Váš tým epet