Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. drží krok s velkými dodavateli na trhu s energiemi a hlásí nárůsty tisíců zákazníků


Datum vydání: 4. 11. 2021

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. neboli epet v současné chvíli nabízí výhodné produkty, díky nimž konkuruje i těm nejznámějším hráčům na českém trhu.

K nákupům energií se stavíme dlouhodobě velice zodpovědně. Právě díky tomu jsme schopni plnit své závazky vůči zákazníkům s fixovanými produkty a k nezbytnému zdražování u produktů nefixovaných přistupujeme velice citlivě a tak, aby zdražení pocítili koncoví zákazníci co možná nejméně. Díky této obchodní strategii stávající zákazníci dosáhnou i po oznámeném zdražení na ceny, které jsou většinou výrazně nižší než u největších dodavatelů. Na našem nejběžnějším ceníku KLASIK Optimum mají zákazníci ceny o stovky korun na MWh nižší, než nabízí dodavatelé ČEZ či MND. Dokazujeme tak, že byznysu rozumíme a z naší strategie dokáží zákazníci profitovat i v náročných obdobích, jimž současná situace bezpochyby je. 

Denně se na nás obrací zákazníci, kteří přišli o dodavatele, jejich ceny energií prudce zdražily nebo je jejich dodavatel nutí přejít na spotový produkt. Nejen domácnosti, ale zejména i firemní zákazníci oceňují naše nabídky, protože o ně trh nejeví zájem. Nové zákazníky neustále nabíráme a nabízíme jim efektivní a rychlé vyplnění smluvní dokumentace. Na webových stránkách máme k dispozici formulář pro domácnosti, po jehož vyplnění je zákazníkovi automaticky zaslána smlouva. Zájemci o novou smlouvu a především ti, kteří se po krachu několika energetických společností ocitli v režimu DPI, se tak snadno vyhnou dlouhému čekání na pobočkách a své energie budou mít znovu zajištěny u zodpovědné a stabilní společnosti. V případě plynu i elektřiny tak nabízíme novým zákazníkům nižší ceny než stěžejní společnosti Innogy, ČEZ nebo MND.

Výše zmiňovaná stabilita vychází mimo jiné z toho, že jsme součástí silné energetické skupiny EPH, a.s., která své aktivity soustřeďuje nejen na prodej elektřiny a plynu koncovým zákazníkům, ale podniká také v oblasti distribuce plynu a elektřiny, tranzitu či skladování plynu a především disponuje vlastními zdroji elektrické energie. „Skupina EP Infrastructure patří do jednoho ze 4 klíčových segmentů skupiny EPH, a.s. a svou velikostí se vyrovnává těm největším hráčům v oblasti energií. Můžeme tedy garantovat stabilní zázemí, které v současné chvíli považujeme my i naši zákazníci za klíčový faktor při výběru dodavatele energií.“ zmiňuje generální ředitel společnosti Ing. Petr Švec MBA

Ke všem zákazníkům jsme již od počátku naprosto transparentní. Všechny ceníky tedy mají možnost najít na našem webu. V případě uzavření nové smlouvy dáváme zákazníkovi možnost volby v tom, na jak dlouhou dobu chce smlouvu uzavřít. Proti mnohaletým nevýhodným závazkům, které mají co do činění s praktikami tzv. energetických šmejdů, se dlouhodobě distancujeme a apelujeme na to, aby si každý ze zákazníků pečlivě pročetl smluvní dokumentaci a zkontroloval ceníky, které jsou po celou dobu jeho závazku účinné.

Spolu s naší dceřinou společností Dobrá Energie s.r.o. obsluhujeme více než 100 000 odběrných míst, což je další z okolností, která nás řadí mezi ty nejvýznamnější dodavatele. Energie dodáváme velkoodběratelům, veřejné správě, menším firmám i domácnostem, na trhu se pohybujeme již od roku 2005. Je tedy nutné říct, že i přesto, že si naši společnost každý ihned nespojí s televizní reklamou se známou osobností, nabízíme služby, které se svou kvalitou naprosto vyrovnávají dominantním hráčům.“ doplňuje k tématu Ing. Žaneta Müllerová, ředitelka prodeje a péče maloodběru.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora