Menu

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2019


Datum vydání: 14. 7. 2020

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. v roce 2019 dosáhla svých plánovaných hodnot dodávek a svým zákazníkům dodala 2,9 TWh elektrické energie a 2,1 TWh zemního plynu. Nyní společnost dodává energie do více než 66 tisíc odběrných míst nejen v České republice, ale i na Slovensku. Oproti roku 2018 tedy došlo k nárůstu o více než 4 000 odběrných míst.   

Zvyšování loajality a spokojenosti našich zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců – to je primárním principem naší společnosti, na jehož základě dlouhodobě dosahujeme dobrého finančního výsledku a zvyšujeme hodnotu společnosti.“, zmiňuje generální ředitel společnosti Ing. Petr Švec, MBA.

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. se stejně jako v roce minulém bude i nadále zaměřovat na posilování své pozice v oblasti dodávky energií pro domácnosti.

Více informací se dočtete ve Výroční zprávě za rok 2019.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet