Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2019


Datum vydání: 14. 7. 2020

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. v roce 2019 dosáhla svých plánovaných hodnot dodávek a svým zákazníkům dodala 2,9 TWh elektrické energie a 2,1 TWh zemního plynu. Nyní společnost dodává energie do více než 66 tisíc odběrných míst nejen v České republice, ale i na Slovensku. Oproti roku 2018 tedy došlo k nárůstu o více než 4 000 odběrných míst.   

Zvyšování loajality a spokojenosti našich zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců – to je primárním principem naší společnosti, na jehož základě dlouhodobě dosahujeme dobrého finančního výsledku a zvyšujeme hodnotu společnosti.“, zmiňuje generální ředitel společnosti Ing. Petr Švec, MBA.

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. se stejně jako v roce minulém bude i nadále zaměřovat na posilování své pozice v oblasti dodávky energií pro domácnosti.

Více informací se dočtete ve Výroční zprávě za rok 2019.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

Chtěli bychom vás informovat, že naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet