Společnost epet je i letos partnerem Prague Playoffs


Datum vydání: 21. 10. 2022

Společnost epet je již podruhé partnerem Prague Playoffs, galashow světového parkuru, která bude probíhat od 17. do 20. listopadu 2022 v pražské O2 Aréně.

Hlavní partnerský závod epet proběhne v sobotu 19. 11. 2022 a v rámci řady doprovodných aktivit na něm bude přítomný i živý maskot společnosti – fialový Gorilák Gustav, se kterým bude opět spojena zajímavá soutěž.

O sponzorských aktivitách společnosti

Dodavatel elektřiny a plynu, společnost EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet), je dlouhodobým podporovatelem sportovních a hudebních akcí, mezi které tradičně patří například letní hudební festival Sázavafest nebo sponzorství fotbalového klubu AC Sparta Praha.

Letos v červnu společnost oznámila, že se v rámci nově domluvené spolupráce stává hlavním obchodním partnerem fotbalového klubu SK Sigma Olomouc a na konci léta se stala také partnerem pražského F.O.O.D. pikniku.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů, doba pro vyřízení Vašeho požadavku tak může být delší, než je obvyklé.

Nenaúčtovala se Vám tento měsíc záloha za elektřinu přes SIPO? Vše je v pořádku, na její úhradu jsme použili příspěvek od státu.

Více informací o Úsporného tarifu nebo zastropování cen, najdete na této stránce.

S pozdravem

tým společnosti epet