Společnost epet podporuje talenty a stává se sponzorem Prague Playoffs 2021


Datum vydání: 12. 11. 2021

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. neboli epet se stává jedním z hlavních sponzorů galashow světového parkuru Prague Playoffs 2021, která se bude konat od 18. do 21. listopadu 2021 v pražské O2 areně. V oficiálním seznamu jezdců nechybí olympijští šampioni. Z TOP 10 světových jezdců jich na Prague Playoffs dorazí dokonce 7.

Vedle těch nejzkušenějších jezdců světa se představí také mladé talenty do 25 let, mezi nimiž bude soutěžit i domácí jezdkyně. Na svou poslední jízdu v kariéře se také vydá hřebec Cento Lan, který po reprezentaci Česka na olympijských hrách v Tokiu uskuteční svůj poslední závod v kariéře.

Je nám tedy potěšením se stát partnerem právě takovéto události, o to více, když podporujeme nadějné talenty z řad českých parkurových jezdců. 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet