Menu

Společnost epet podporuje talenty a stává se sponzorem Prague Playoffs 2021


Datum vydání: 12. 11. 2021

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. neboli epet se stává jedním z hlavních sponzorů galashow světového parkuru Prague Playoffs 2021, která se bude konat od 18. do 21. listopadu 2021 v pražské O2 areně. V oficiálním seznamu jezdců nechybí olympijští šampioni. Z TOP 10 světových jezdců jich na Prague Playoffs dorazí dokonce 7.

Vedle těch nejzkušenějších jezdců světa se představí také mladé talenty do 25 let, mezi nimiž bude soutěžit i domácí jezdkyně. Na svou poslední jízdu v kariéře se také vydá hřebec Cento Lan, který po reprezentaci Česka na olympijských hrách v Tokiu uskuteční svůj poslední závod v kariéře.

Je nám tedy potěšením se stát partnerem právě takovéto události, o to více, když podporujeme nadějné talenty z řad českých parkurových jezdců. 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci a zájemci o energie,

děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků. Ujišťujeme Vás, že pokud jste v uplynulých dnech uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. Vzhledem k legislativní lhůtě 10 dnů na změnu dodavatele a velkému počtu příchozích zákazníků očekávejte zahájení dodávek v horizontu 3 týdnů po uzavření smlouvy. Velice Vás proto prosíme o trpělivost. Není nutné nás v této věci tedy kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem. 

Pokud máte zájem o sjednání nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu, nabízíme Vám rychlé a jednoduché online řešení. Na těchto stránkách pro plyn a elektřinu naleznete formulář, po jehož vyplnění Vám bude na e-mail automaticky zaslána připravená smlouva. Tu stačí elektronicky podepsat a je hotovo. Jediné, co budete při vyplňování potřebovat, je faktura či smlouva od Vašeho současného dodavatele. Díky formuláři se celý proces uzavírání smlouvy urychlí, a Vaše energie tak budou opět zajištěny. 

Chtěli bychom Vás také upozornit, že vzhledem ke změnám sazby DPH na energie pro listopad a prosinec upravujeme nastavení našeho fakturačního systému. Z toho důvodu v současné chvíli faktury nevystavujeme. Jakmile bude náš systém plně funkční, všechny potřebné faktury obratem zašleme. Děkujeme za pochopení. 

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se on-line formuláře a nové smlouvy se prosím obracejte na telefonní číslo 800 70 71 71 nebo na e-mail smlouva@epet.cz

Váš tým epet