Menu

Zaměstnanci EP ENERGY TRADING, a.s. udělali sbírku pro dobrou věc


Datum vydání: 2. 12. 2019

Zaměstnanci EP ENERGY TRADING, a.s. uspořádali charitativní sbírku

V epet byla již před 4 lety založena zaměstnanecká rada, jejímž úkolem je pořádat nejrůznější teambuildingy, vytvářet návrhy na vylepšení pracovních prostor a také organizovat zábavné akce pro děti zaměstnanců. Jednou z těchto akcí se stal i listopadový charitativní bazar s oblečením či domácími potřebami. Zapojila se do něj velká část zaměstnanců. Díky nemalému výtěžku mohl být podpořen projekt Daruj hračku a splní se tak vánoční přání dětem, kterým se nedostalo takového štěstí, aby mohly Vánoce trávit v rodinném kruhu.

Projekt Daruj hračku již 23 let spolupracuje s domovy se zdravotním postižením či dětskými domovy po celé republice. Více informací naleznete na stránce: https://app.daruj-hracku.cz/

Předsedkyně zaměstnanecké rady a organizátorka charitativního bazárku dodává: „Velice mě těší, že se charitativní sbírky setkaly u zaměstnanců s takovým nadšením. Doufám, že podobné iniciativy budeme dále rozvíjet a podpoříme tento projekt i v letech budoucích. Kdy jindy by si přece lidé měli pomáhat, když ne v předvánočním čase.“

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet