Zaměstnanci EP ENERGY TRADING, a.s. udělali sbírku pro dobrou věc


Datum vydání: 2. 12. 2019

Zaměstnanci EP ENERGY TRADING, a.s. uspořádali charitativní sbírku

V epet byla již před 4 lety založena zaměstnanecká rada, jejímž úkolem je pořádat nejrůznější teambuildingy, vytvářet návrhy na vylepšení pracovních prostor a také organizovat zábavné akce pro děti zaměstnanců. Jednou z těchto akcí se stal i listopadový charitativní bazar s oblečením či domácími potřebami. Zapojila se do něj velká část zaměstnanců. Díky nemalému výtěžku mohl být podpořen projekt Daruj hračku a splní se tak vánoční přání dětem, kterým se nedostalo takového štěstí, aby mohly Vánoce trávit v rodinném kruhu.

Projekt Daruj hračku již 23 let spolupracuje s domovy se zdravotním postižením či dětskými domovy po celé republice. Více informací naleznete na stránce: https://app.daruj-hracku.cz/

Předsedkyně zaměstnanecké rady a organizátorka charitativního bazárku dodává: „Velice mě těší, že se charitativní sbírky setkaly u zaměstnanců s takovým nadšením. Doufám, že podobné iniciativy budeme dále rozvíjet a podpoříme tento projekt i v letech budoucích. Kdy jindy by si přece lidé měli pomáhat, když ne v předvánočním čase.“

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů, doba pro vyřízení Vašeho požadavku tak může být delší, než je obvyklé.

Nenaúčtovala se Vám tento měsíc záloha za elektřinu přes SIPO? Vše je v pořádku, na její úhradu jsme použili příspěvek od státu.

Více informací o Úsporného tarifu nebo zastropování cen, najdete na této stránce.

S pozdravem

tým společnosti epet