Menu

Ceníky elektřiny

Neutrácejte za elektřinu více, než je třeba. Získejte z našich ceníků jasný přehled o našich cenách a srovnání cen elektřiny. U nás z velkou pravděpodobností dosáhnete na lepší ceny elektřiny než u dodavatelů poslední instance. EP Infrastructure je druhý největší výrobce elektřiny v České republice. Dostanete tak ucelený přehled o tom, zda za spotřebu elektrické energie neplatíte zbytečně mnoho.

Ať už jste firma, nebo domácnost, z naší produktové nabídky si jistě vyberete. V našem ceníku obvykle najdete stejné nebo nižší ceny než v případě konkurenčních dodavatelů.

Ceny navíc uvádíme jasně a přehledně. Nikdy vás tak nepřekvapí neočekávané výdaje navíc. U nás oceníte především vstřícný a lidský přístup a příjemnou komunikaci.

Distribuční území

Majiteli distribuční sítě jsou tři hlavní provozovatelé (ČEZ Distribuce, EG.D, a.s. a PRE Distribuce). Jednotlivé produktové řady v naší nabídce proto rozdělujeme do tří samostatných celků v závislosti na distribučním území. Nejste-li si jistí, do kterého distribučního území spadá vaše odběrné místo, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás.

Méně informací

Další informace


Domácnosti | Firmy

Domácnosti

  2021

  Produktová řada KLASIK, varianta Důvěra 1/2021
  (Ceníky platí pro nové zákazníky z řad domácností se smlouvou uzavřenou od 12. 10. 2021)

      Jedná se o ceníky, za které odebírají stávající zákazníci. Tyto ceníky se nedají sjednat pro nové zákazníky, ani pro stávající zákazníky pro navazující období.

      2020+2021

      Produktová řada EPET, varianta Bez závazku
      (Ceníky platí od 1. 1. 2020)

      Produktová řada KLASIK, varianta Optimum
      (Ceníky platí pro zákazníky, OE a varianta Standard, KLASIK Axigon, Central Energy Standard a EPŽ Garantovaná úspora  od 1. 1. 2020)

      Produktová řada EPŽ, varianta Bezpečný domov
      (Ceníky platí pro bývalé zákazníky Energie pro život  s.r.o. od 1. 1. 2020)


        Archiv ceníků elektřiny

        Služby

         

        Firmy

         2021

         Produktová řada KLASIK, varianta Důvěra 1/2021
         (Ceníky platí pro nové zákazníky se spotřebou nižší než 100 MWh a pro smlouvy uzavřené od 12. 10. 2021)

            Jedná se o ceníky, za které odebírají stávající zákazníci. Tyto ceníky se nedají sjednat pro nové zákazníky, ani pro stávající zákazníky pro navazující období.

            2021

            Produktová řada KLASIK, varianta Optimum
            (Ceníky platí i pro produktovou řadu PROFIT a variantu Standard, OE a varianta Standard, Central Energy Standard, EPŽ Garantovaná úspora, KLASIK Axigon od 17. 9. 2021)


             Archiv ceníků elektřiny

             Služby

             Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

             telefon
             255 707 099
             e-mail
             info@epet.cz
             využijte
             sekci podpora

             Vážení zákazníci,

             vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

             Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

             Děkujeme Vám za pochopení.

             Váš tým epet