Menu

Ceníky plynu

Neutrácejte za plyn více, než musíte. Získejte z našich ceníků jasný přehled o našich cenách a srovnání cen plynu. Dostanete tak ucelený přehled o tom, zda za spotřebu plynu neplatíte zbytečně mnoho.

Ať už jste firma, nebo domácnost, z naší produktové nabídky si jistě vyberete. Na základě vaší spotřeby a distribučního území vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší tarif pro dodávku plynu. Rozhodujte o ceně plynu ve své domácnosti a mějte svůj rozpočet pod kontrolou.

Distribuční území

Společnost epet je dodavatelem plynu pro celou řadu domácností, malých firem i velkých společností. Majiteli distribuční sítě jsou tři hlavní provozovatelé (GasNET, EG.D, a.s. a Pražská Plynárenská Distribuce). Jednotlivé produktové řady v naší nabídce jsou proto rozděleny do tří samostatných celků v závislosti na distribučním území. Nejste-li si jistí, do kterého distribučního území spadá vaše odběrné místo, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás.

Méně informací

Další informace


Domácnosti | Firmy

Domácnosti

  2021

  Produktová řada KLASIK, varianta Důvěra 2/2021
  (Ceníky platí pro nové zákazníky pro smlouvy uzavřené od 16. 11. 2021)

  Produktová řada KLASIK, varianta Bezpečí 2021 - Akční nabídka

  Tento ceník představuje akční nabídku v rámci kampaně „My Vás v tom nenecháme! O své zákazníky se vždy postaráme.“ a je určený pouze pro zákazníky, kteří v období od 1.11.2021 do 31.12.2021 požádají o závaznou nabídku na dodávku plynu prostřednictvím vyplnění online formuláře na webových stránkách (klikněte ZDEa zároveň v tomto období uzavřou smlouvu o sdružených službách dodávky plynu.

  V případě zájmu o akční nabídku nás také můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 70 71 71 anebo emailem na smlouva@epet.czTato linka neslouží pro vyřízování zákaznických požadavků týkajících se již smluvených dodávek u společnosti epet.

       Jedná se o ceníky, za které odebírají stávající zákazníci. Tyto ceníky se nedají sjednat pro nové zákazníky, ani pro stávající zákazníky pro navazující období.

       2021

       Produktová řada EPET, varianta Bez závazku
       (Ceníky platí pro stávající zákazníky 1. 12. 2021)

        Produktová řada KLASIK, varianta Optimum
        (Ceníky platí pro stávající zákazníky 1. 12. 2021)

         Produktová řada EPŽ, varianta Bezpečný domov
         (Ceníky platí pro stávající zákazníky 1. 12. 2021)

          Archiv ceníků plynu

                 Služby

                  

                 Firmy

                  2021

                  Produktová řada KLASIK, varianta Důvěra 1/2021
                  (Ceníky platí pro nové zákazníky pro smlouvy uzavřené od 12. 10. 2021)

                      Jedná se o ceníky, za které odebírají stávající zákazníci. Tyto ceníky se nedají sjednat pro nové zákazníky, ani pro stávající zákazníky pro navazující období.

                      2022

                      Produktová řada KLASIK, varianta Optimum 
                      (Ceníky platí pro stávající zákazníky kategorie Maloodběr, prolongující se z produktové řady INDIVIDUÁL po 1. 1. 2022)

                      Produktová řada KLASIK, varianta Optimum 
                      (Ceníky platí pro stávající zákazníky kategorie Maloodběr, prolongující se z produktové řady KLASIK po 1. 12. 2021)

                        Archiv ceníků plynu

                            Služby

                            Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

                            Zákaznická linka
                            pro stávající a firemní zákazníky
                            255 707 099
                            e-mail
                            pro stávající a firemní zákazníky
                            info@epet.cz
                            využijte
                            sekci podpora

                            Vážení zákazníci a zájemci o energie,

                            děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků. Ujišťujeme Vás, že pokud jste v uplynulých dnech uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. Vzhledem k legislativní lhůtě 10 dnů na změnu dodavatele a velkému počtu příchozích zákazníků očekávejte zahájení dodávek v horizontu 3 týdnů po uzavření smlouvy. Velice Vás proto prosíme o trpělivost. Není nutné nás v této věci tedy kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem. 

                            Pokud máte zájem o sjednání nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu, nabízíme Vám rychlé a jednoduché online řešení. Na těchto stránkách pro plyn a elektřinu naleznete formulář, po jehož vyplnění Vám bude na e-mail automaticky zaslána připravená smlouva. Tu stačí elektronicky podepsat a je hotovo. Jediné, co budete při vyplňování potřebovat, je faktura či smlouva od Vašeho současného dodavatele. Díky formuláři se celý proces uzavírání smlouvy urychlí, a Vaše energie tak budou opět zajištěny. 

                            Chtěli bychom Vás také upozornit, že vzhledem ke změnám sazby DPH na energie pro listopad a prosinec upravujeme nastavení našeho fakturačního systému. Z toho důvodu v současné chvíli faktury nevystavujeme. Jakmile bude náš systém plně funkční, všechny potřebné faktury obratem zašleme. Děkujeme za pochopení. 

                            V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se on-line formuláře a nové smlouvy se prosím obracejte na telefonní číslo 800 70 71 71 nebo na e-mail smlouva@epet.cz

                            Váš tým epet