Menu

Děkujeme za Váš zájem!

S ohledem na situaci na trhu s energiemi je v současné chvíli kalkulačka s výpočtem ceny mimo provoz. V případě zájmu o uzavření nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu vyplňte prosím formulář na této stránce. Děkujeme za pochopení..

 

Smlouva Elektřina pro DOMÁCNOSTI

Přejděte k epet během chvilky díky webovému formuláři. Bez čekání a z pohodlí domova. Upozorňujeme, že formulář je určen pouze pro nové zákazníky, nikoliv pro zájemce o přepis smlouvy. Vyplnění formuláře se vztahuje k akčnímu ceníku BEZPEČÍ 2021.

Zákazník

Adresa trvalého pobytu

Korespondeční adresa

Specifikace odběrného místa

Platební podmínky/Způsob úhrady plateb a přeplatků

Zahájení dodávky a doba trvání smlouvy

Způsob ukončení smluvního vztahu zákazníka se stávajícím dodavatelem

Souhlas

Podepište smlouvu on-line a vše bude hotovo

povinné položky

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailu: smlouva@epet.cz nebo na zákaznické lince, tel.: +420 800 70 71 71,  kde jsme Vám k dispozici v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci a zájemci o energie,

děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků. Ujišťujeme Vás, že pokud jste v uplynulých dnech uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. Vzhledem k legislativní lhůtě 10 dnů na změnu dodavatele a velkému počtu příchozích zákazníků očekávejte zahájení dodávek v horizontu 3 týdnů po uzavření smlouvy. Velice Vás proto prosíme o trpělivost. Není nutné nás v této věci tedy kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem. 

Pokud máte zájem o sjednání nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu, nabízíme Vám rychlé a jednoduché online řešení. Na těchto stránkách pro plyn a elektřinu naleznete formulář, po jehož vyplnění Vám bude na e-mail automaticky zaslána připravená smlouva. Tu stačí elektronicky podepsat a je hotovo. Jediné, co budete při vyplňování potřebovat, je faktura či smlouva od Vašeho současného dodavatele. Díky formuláři se celý proces uzavírání smlouvy urychlí, a Vaše energie tak budou opět zajištěny. 

Chtěli bychom Vás také upozornit, že vzhledem ke změnám sazby DPH na energie pro listopad a prosinec upravujeme nastavení našeho fakturačního systému. Z toho důvodu v současné chvíli faktury nevystavujeme. Jakmile bude náš systém plně funkční, všechny potřebné faktury obratem zašleme. Děkujeme za pochopení. 

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se on-line formuláře a nové smlouvy se prosím obracejte na telefonní číslo 800 70 71 71 nebo na e-mail smlouva@epet.cz

Váš tým epet