Menu

Plyn epet

Ušetříte tisíce korun ročně s našimi výhodnými cenami

Mějte své finance pod kontrolou. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a získat ihned smlouvu. Bez čekání a z pohodlí domova. V epet získáte vstřícného a férového dodavatele plynu pro svůj domov a navíc od nás můžete odebírat i zelenou elektřinu vyráběnou z obnovitelných zdrojů.

Jsme součástí energetické skupiny EPH, a.s., která disponuje vlastními zdroji energií. Díky síle našeho vlastníka a dlouholetým zkušenostem na trhu jsme pro své zákazníky stabilním partnerem. Nemusíte mít z rozsáhlého papírování strach, změna dodavatele je jednodušší, než byste čekali. 

Proč přejít k epet?

  • Získáte výhodnou cenu plynu.
  • Neplatíte žádné aktivační poplatky.
  • Poskytujeme kvalitní zákaznický servis.
  • Naši zaměstnanci jsou vám při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici.

Lubomír Šimáček

Jsem s Vaší službou spokojený, dá se říct, že i ceny jsou rozumný. Dá se tahle firma doporučit.

Lubomír Š. (67) - Třebíč

Jiří Rollo

Rozumné ceny a pružný přístup.

Jiří R. (61) - Praha - Kobylisy

Ladislav Mazur

Hlavní motivace je cena plynu. Rozhoduje cena. V dnešní době je tržní cena, takže kdo mi dá nejnižší nabídku, k tomu přejdu, bohužel. Byl jsem u RWE a roční úspora oproti RWE je 12000 Kč.

Ladislav M. (55) - Trnávka

Zdeněk Novotný

Jednoduchost a přístup.

Zdeněk N. - Radim u Kolína

Miroslava Babáková

Spokojenost. Mám poradce, který to za mě vybírá a vždycky jde do aukce, takže kdo nabídne lepší podmínky, tam jdu. Takže pochopitelně výhodná cena a dobrá komunikace.

Miroslava B. - Velké Meziříčí

Krkonošské gymnázium a SOŠ

Mají dobré služby, dobré ceny, rychlé vyřízení problému nebo závad.

Krkonošské gymnázium a SOŠ - Vrchlabí

Jaroslav Janku

Prozatím je to cena, která splnila má očekávání (to, co mi bylo slíbeno). Pokud se nic nezmění tak ani já nevidím důvod na tom něco měnit.

Jaroslav J. - Březová

Jana Antonovicová

Vaše společnost mi byla doporučena, protože má levnější plyn než můj bývalý dodavatel a zatím jsem u vás spokojená.

Jana A. - Březová

 

Přesvědčte se sami

Výhodná cena

I v současnosti nabízíme co nejvýhodnější ceny energií, které pro vás zodpovědně nakupujeme.

Stabilní zázemí

Jsme stabilní společností patřící do silné energetické skupiny EPH, a.s. s vlastními zdroji energií.

Snadnější život

Nezatěžujeme vás administrativou. Vše s námi vyřešíte jednoduše a z pohodlí vašeho domova.

Chci přejít k epet

 

 

Smlouva Plyn pro DOMÁCNOSTI

Přejděte k epet během chvilky díky webovému formuláři. Bez čekání a z pohodlí domova. Upozorňujeme, že formulář je určen pouze pro nové zákazníky, nikoliv pro zájemce o přepis smlouvy. Vyplnění formuláře se vztahuje k akčnímu ceníku BEZPEČÍ 2021.

Zákazník

Adresa trvalého pobytu

Korespondeční adresa

Specifikace odběrného místa

Platební podmínky/Způsob úhrady plateb a přeplatků

Zahájení dodávky a doba trvání smlouvy

Způsob ukončení smluvního vztahu zákazníka se stávajícím dodavatelem

Souhlas

Podepište smlouvu on-line a vše bude hotovo

povinné položky

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailu: smlouva@epet.cz nebo na zákaznické lince, tel.: +420 800 70 71 71,  kde jsme Vám k dispozici v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

Často kladené otázky

Není. Jedná se o odlišné procesy. Změna dodavatele obnáší přechod od jednoho dodavatele k druhému a přepis znamená změnu zákazníka (odběratele) v daném odběrném místě. Typickým příkladem přepisu je situace při stěhování, kdy si jakožto nový nájemník přepisujete na sebe i odběr energií.

Změna dodavatele na jednom odběrném místě nemá žádný vliv na termín odečtu plynu. Tyto termíny pevně stanovuje distributor, který je majitelem měřidla. Odečty se zpravidla provádí jednou ročně a epet, jakožto dodavatel, je nemůže nijak ovlivnit.

Platební kalendář v epet zasíláme přibližně 7 – 14 dní po zahájení dodávek. Jsou v něm sepsány veškeré důležité informace, jako je číslo účtu, variabilní symbol, data splatnosti a částka, kterou máte uhradit. Platební kalendář vám zašleme buď na e-mail nebo poštou. Výběr záleží jen na vás. Vše je naprosto přehledné a jasné.

Cena plynu se skládá z regulované a neregulované části. Složku regulovanou tvoří poplatky distributorovi, OTE apod.) Složku neregulovanou si určuje každý dodavatel sám, a proto má každý dodavatel cenu jinou. Pokud Vás zajímá více, podívejte se na konkrétní rozpis vyúčtování za plyn, kde jsou všechny složky ceny plynu vysvětleny.

Nemějte strach, platit nemusíte nic. Proces změny dodavatele v epet za zákazníka zdarma zařídíme. Nemusíte se tedy starat ani o podání výpovědi či administrativu spojenou s podpisem smluv.

Přepočet plynu definuje distributor dle toho, kde se odběrné místo nachází. Nepřepočtená spotřeba je rozdíl počátečního a konečného stavu plynoměru za fakturační období. Jelikož má ale plyn fyzikální vlastnosti, které se na různých místech spolu se změnou nadmořské výšky, atmosférického tlaku či teploty mění, násobí se nepřepočtená spotřeba ještě odběrovým koeficientem, a vzniká tak spotřeba přepočtená. Tento koeficient určuje distributor a epet na něm jako dodavatel nemůže nic změnit.

Nejdříve nás kontaktujte s tím, že byste o energie od epet měli zájem. Můžete zavolat na číslo 255 707 099 nebo napsat na e-mail info@epet.cz. My pro Vás vytvoříme cenovou nabídku. Kolik byste s epet ušetřili můžete zjistit i díky naší kalkulačce. Nemusíte mít strach, že by Vás změna dodavatele stála peníze navíc. Všechnu administrativu spojenou se změnou dodavatele za Vás zdarma zařídíme. Od epet můžete navíc vždy očekávat dostupnost zákaznické linky a srozumitelné, jednoduché online řešení.

Máte několik možností, jak hradit zálohové platby a faktury. Nejjednodušším způsobem je platba přímým inkasem, kdy si v bance nastavíte dostatečný limit, aby se z vašeho účtu mohly platby za elektřinu automaticky strhávat. Nemusíte se strachovat, že byste na platbu zapomněli. Dále je možná platba prostřednictvím SIPO, v němž sdružujete všechny své pravidelné platby (elektřina, plyn, nájem, pojistné apod.) do jediné platby. O jeho zařízení můžete požádat na České poště. Další možností je platba převodním příkazem – buď jednorázovým, nebo trvalým. Poslední z možností je platba složenkou, kterou můžete vyplnit na kterékoliv pobočce České pošty.

Úsporu, kterou s epet získáte, zjistíte snadno díky naší kalkulačce. Stačí zadat pár údajů.

 

Mohlo by vás ještě zajímat

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci a zájemci o energie,

děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků. Ujišťujeme Vás, že pokud jste v uplynulých dnech uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. Vzhledem k legislativní lhůtě 10 dnů na změnu dodavatele a velkému počtu příchozích zákazníků očekávejte zahájení dodávek v horizontu 3 týdnů po uzavření smlouvy. Velice Vás proto prosíme o trpělivost. Není nutné nás v této věci tedy kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem. 

Pokud máte zájem o sjednání nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu, nabízíme Vám rychlé a jednoduché online řešení. Na těchto stránkách pro plyn a elektřinu naleznete formulář, po jehož vyplnění Vám bude na e-mail automaticky zaslána připravená smlouva. Tu stačí elektronicky podepsat a je hotovo. Jediné, co budete při vyplňování potřebovat, je faktura či smlouva od Vašeho současného dodavatele. Díky formuláři se celý proces uzavírání smlouvy urychlí, a Vaše energie tak budou opět zajištěny. 

Chtěli bychom Vás také upozornit, že vzhledem ke změnám sazby DPH na energie pro listopad a prosinec upravujeme nastavení našeho fakturačního systému. Z toho důvodu v současné chvíli faktury nevystavujeme. Jakmile bude náš systém plně funkční, všechny potřebné faktury obratem zašleme. Děkujeme za pochopení. 

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se on-line formuláře a nové smlouvy se prosím obracejte na telefonní číslo 800 70 71 71 nebo na e-mail smlouva@epet.cz

Váš tým epet