Plyn epet

Odebírejte energie od stabilního a férového dodavatele

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a smlouvu od nás obdržíte obratem. Bez čekání a z pohodlí domova. V epet získáte vstřícného, spolehlivého a férového dodavatele plynu. 

Jsme součástí energetické skupiny EPH, a.s., která disponuje vlastními zdroji energií. Díky síle našeho vlastníka a dlouholetým zkušenostem na trhu jsme pro své zákazníky stabilním partnerem. Nemusíte mít obavy z rozsáhlého papírování, změna dodavatele je jednodušší, než byste čekali. 

Proč přejít k epet?

  • Získáte výhodnou cenu plynu.
  • Neplatíte žádné aktivační poplatky.
  • Poskytujeme kvalitní zákaznický servis.
  • Naši zaměstnanci jsou vám při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici.

 

Přesvědčte se sami

Výhodná cena

I v současnosti nabízíme co nejvýhodnější ceny energií, které pro vás zodpovědně nakupujeme.

Stabilní zázemí

Jsme stabilní společností patřící do silné energetické skupiny EPH, a.s. s vlastními zdroji energií.

Snadnější život

Nezatěžujeme vás administrativou. Vše s námi vyřešíte jednoduše a z pohodlí vašeho domova.

Chci přejít k epet

 

 

Často kladené otázky

Není. Jedná se o odlišné procesy. Změna dodavatele obnáší přechod od jednoho dodavatele k druhému a přepis znamená změnu zákazníka (odběratele) v daném odběrném místě. Typickým příkladem přepisu je situace při stěhování, kdy si jakožto nový nájemník přepisujete na sebe i odběr energií.

Změna dodavatele na jednom odběrném místě nemá žádný vliv na termín odečtu plynu. Tyto termíny pevně stanovuje distributor, který je majitelem měřidla. Odečty se zpravidla provádí jednou ročně a epet, jakožto dodavatel, je nemůže nijak ovlivnit.

Platební kalendář v epet zasíláme přibližně 7 – 14 dní po zahájení dodávek. Jsou v něm sepsány veškeré důležité informace, jako je číslo účtu, variabilní symbol, data splatnosti a částka, kterou máte uhradit. Platební kalendář vám zašleme buď na e-mail nebo poštou. Výběr záleží jen na vás. Vše je naprosto přehledné a jasné.

Cena plynu se skládá z regulované a neregulované části. Složku regulovanou tvoří poplatky distributorovi, OTE apod.) Složku neregulovanou si určuje každý dodavatel sám, a proto má každý dodavatel cenu jinou. Pokud Vás zajímá více, podívejte se na konkrétní rozpis vyúčtování za plyn, kde jsou všechny složky ceny plynu vysvětleny.

Nemějte strach, platit nemusíte nic. Proces změny dodavatele v epet za zákazníka zdarma zařídíme. Nemusíte se tedy starat ani o podání výpovědi či administrativu spojenou s podpisem smluv.

Přepočet plynu definuje distributor dle toho, kde se odběrné místo nachází. Nepřepočtená spotřeba je rozdíl počátečního a konečného stavu plynoměru za fakturační období. Jelikož má ale plyn fyzikální vlastnosti, které se na různých místech spolu se změnou nadmořské výšky, atmosférického tlaku či teploty mění, násobí se nepřepočtená spotřeba ještě odběrovým koeficientem, a vzniká tak spotřeba přepočtená. Tento koeficient určuje distributor a epet na něm jako dodavatel nemůže nic změnit.

Nejdříve nás kontaktujte s tím, že byste o energie od epet měli zájem. Můžete zavolat na číslo 255 707 099 nebo napsat na e-mail info@epet.cz. My pro Vás vytvoříme cenovou nabídku. Kolik byste s epet ušetřili můžete zjistit i díky naší kalkulačce. Nemusíte mít strach, že by Vás změna dodavatele stála peníze navíc. Všechnu administrativu spojenou se změnou dodavatele za Vás zdarma zařídíme. Od epet můžete navíc vždy očekávat dostupnost zákaznické linky a srozumitelné, jednoduché online řešení.

Máte několik možností, jak hradit zálohové platby a faktury. Nejjednodušším způsobem je platba přímým inkasem, kdy si v bance nastavíte dostatečný limit, aby se z vašeho účtu mohly platby za plyn automaticky strhávat. Nemusíte se strachovat, že byste na platbu zapomněli. Dále je možná platba prostřednictvím SIPO, v němž sdružujete všechny své pravidelné platby (elektřina, plyn, nájem, pojistné apod.) do jediné platby. O jeho zařízení můžete požádat na České poště. Další možností je platba převodním příkazem – buď jednorázovým, nebo trvalým. Poslední z možností je platba složenkou, kterou můžete vyplnit na kterékoliv pobočce České pošty.

Úsporu, kterou s epet získáte, zjistíte snadno díky naší kalkulačce. Stačí zadat pár údajů.

 

Mohlo by vás ještě zajímat

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora