Menu

Plyn epet

Ušetříte tisíce korun ročně s našimi výhodnými cenami

Neplaťte za spotřebu plynu více, než je nutné. Ať už plyn využíváte na vaření, ohřev vody, či topení, jeho cena významně ovlivní váš domácí rozpočet. Změňte svého dodavatele plynu a získejte kvalitní zákaznický servis a výhodné ceny.

Přechod k epet neznamená spoustu starostí a zbytečného papírování. Stačí vyplnit jednoduchý on-line formulář na našich webových stránkách a odeslat jej na naši centrálu. Vše nezbytné pro změnu dodavatele plynu včetně rozvázání smlouvy s předchozím dodavatelem již zajistíme za vás. Rychle a bez zbytečných průtahů. Změna dodavatele plynu je jednodušší, než jste čekali.

Proč přejít k epet?

  • Získáte výhodnou cenu plynu.
  • Neplatíte žádné aktivační poplatky.
  • Poskytujeme kvalitní zákaznický servis.
  • Naši zaměstnanci jsou vám při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici.

Lubomír Šimáček

Jsem s Vaší službou spokojený, dá se říct, že i ceny jsou rozumný. Dá se tahle firma doporučit.

Lubomír Š. (67) - Třebíč

Jiří Rollo

Rozumné ceny a pružný přístup.

Jiří R. (61) - Praha - Kobylisy

Ladislav Mazur

Hlavní motivace je cena plynu. Rozhoduje cena. V dnešní době je tržní cena, takže kdo mi dá nejnižší nabídku, k tomu přejdu, bohužel. Byl jsem u RWE a roční úspora oproti RWE je 12000 Kč.

Ladislav M. (55) - Trnávka

Zdeněk Novotný

Jednoduchost a přístup.

Zdeněk N. - Radim u Kolína

Miroslava Babáková

Spokojenost. Mám poradce, který to za mě vybírá a vždycky jde do aukce, takže kdo nabídne lepší podmínky, tam jdu. Takže pochopitelně výhodná cena a dobrá komunikace.

Miroslava B. - Velké Meziříčí

Krkonošské gymnázium a SOŠ

Mají dobré služby, dobré ceny, rychlé vyřízení problému nebo závad.

Krkonošské gymnázium a SOŠ - Vrchlabí

Jaroslav Janku

Prozatím je to cena, která splnila má očekávání (to, co mi bylo slíbeno). Pokud se nic nezmění tak ani já nevidím důvod na tom něco měnit.

Jaroslav J. - Březová

Jana Antonovicová

Vaše společnost mi byla doporučena, protože má levnější plyn než můj bývalý dodavatel a zatím jsem u vás spokojená.

Jana A. - Březová

 

Přesvědčte se sami

Výhodná cena

Nabízíme levnou elektřinu i plyn, aniž byste se museli upisovat k dlouhodobým závazkům.

Férové jednání

Od začátku víte, na čem jsme se domluvili. Skryté poplatky nevedeme. Našemu vyúčtování rozumíte!

Snadnější život

Nezatěžujeme vás administrativou. Všechno vyřídíme za vás.

Chci přejít k epet

 

 

Kolik můžete ušetřit

Pošlete nám své poslední vyúčtování, nebo nám nechte kontakt na sebe a my se vám ozveme.

Přetáhněte soubor s vyúčtováním sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát vyúčtování

Vyúčtování nahrajte z adresy epet.cz/vyuctovani/znyc/.
Klikněte na tlačítko Odeslat a odkaz Vám přijde v SMS zprávě.

povinné položky

Jsme fér!

Kontaktní údaje, které jste uvedli, využijeme pouze ke zpracování nabídky, slibujeme.
Vaše kontakty nikdy s nikým nesdílíme.

Často kladené otázky

Není. Jedná se o odlišné procesy. Změna dodavatele obnáší přechod od jednoho dodavatele k druhému a přepis znamená změnu zákazníka (odběratele) v daném odběrném místě. Typickým příkladem přepisu je situace při stěhování, kdy si jakožto nový nájemník přepisujete na sebe i odběr energií.

Změna dodavatele na jednom odběrném místě nemá žádný vliv na termín odečtu plynu. Tyto termíny pevně stanovuje distributor, který je majitelem měřidla. Odečty se zpravidla provádí jednou ročně a epet, jakožto dodavatel, je nemůže nijak ovlivnit.

Platební kalendář v epet zasíláme přibližně 7 – 14 dní po zahájení dodávek. Jsou v něm sepsány veškeré důležité informace, jako je číslo účtu, variabilní symbol, data splatnosti a částka, kterou máte uhradit. Platební kalendář vám zašleme buď na e-mail nebo poštou. Výběr záleží jen na vás. Vše je naprosto přehledné a jasné.

Cena plynu se skládá z regulované a neregulované části. Složku regulovanou tvoří poplatky distributorovi, OTE apod.) Složku neregulovanou si určuje každý dodavatel sám, a proto má každý dodavatel cenu jinou. Pokud Vás zajímá více, podívejte se na konkrétní rozpis vyúčtování za plyn, kde jsou všechny složky ceny plynu vysvětleny.

Nemějte strach, platit nemusíte nic. Proces změny dodavatele v epet za zákazníka zdarma zařídíme. Nemusíte se tedy starat ani o podání výpovědi či administrativu spojenou s podpisem smluv.

Přepočet plynu definuje distributor dle toho, kde se odběrné místo nachází. Nepřepočtená spotřeba je rozdíl počátečního a konečného stavu plynoměru za fakturační období. Jelikož má ale plyn fyzikální vlastnosti, které se na různých místech spolu se změnou nadmořské výšky, atmosférického tlaku či teploty mění, násobí se nepřepočtená spotřeba ještě odběrovým koeficientem, a vzniká tak spotřeba přepočtená. Tento koeficient určuje distributor a epet na něm jako dodavatel nemůže nic změnit.

Nejdříve nás kontaktujte s tím, že byste o energie od epet měli zájem. Můžete zavolat na číslo 255 707 099 nebo napsat na e-mail info@epet.cz. My pro Vás vytvoříme cenovou nabídku. Kolik byste s epet ušetřili můžete zjistit i díky naší kalkulačce. Nemusíte mít strach, že by Vás změna dodavatele stála peníze navíc. Všechnu administrativu spojenou se změnou dodavatele za Vás zdarma zařídíme. Od epet můžete navíc vždy očekávat dostupnost zákaznické linky a srozumitelné, jednoduché online řešení.

Máte několik možností, jak hradit zálohové platby a faktury. Nejjednodušším způsobem je platba přímým inkasem, kdy si v bance nastavíte dostatečný limit, aby se z vašeho účtu mohly platby za elektřinu automaticky strhávat. Nemusíte se strachovat, že byste na platbu zapomněli. Dále je možná platba prostřednictvím SIPO, v němž sdružujete všechny své pravidelné platby (elektřina, plyn, nájem, pojistné apod.) do jediné platby. O jeho zařízení můžete požádat na České poště. Další možností je platba převodním příkazem – buď jednorázovým, nebo trvalým. Poslední z možností je platba složenkou, kterou můžete vyplnit na kterékoliv pobočce České pošty.

Úsporu, kterou s epet získáte, zjistíte snadno díky naší kalkulačce. Stačí zadat pár údajů.

 

Mohlo by vás ještě zajímat

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora