61 vyřízených smluv online za poslední měsíc

Kde pořídit energie za nižší ceny?

Sjednejte si smlouvu online a ušetřete každý měsíc s výhodným tarifem FIX 12

  • Ceny nižší o 38 % u plynu a 24 % u elektřiny než vládní strop
  • Na změny trhu reagujeme hned, a proto máme stále výhodné ceny.

Získejte výhodnou nabídku

Víme jak vám ušetřit peníze

Chcete změnu nebo více informací?
Můžete nám i zavolat.

phone
602 581 983

Pracovní dny 8:00 – 16:30

graf
gauc

Jak s námi ušetříte během roku

Věděli jste, že můžete šetřit, i když se vaše spotřeba nezmění? Rodina Novákova má od června sjednaný ceník FIX 12 a při stále stejné spotřebě elektřiny tak za dalších 12 měsíců ušetří 24 % nákladů oproti předešlému období.

Chcete ušetřit také?

Sjednat smlouvu online

Proč přejít k epet

Skvělá cena

S ceníky FIX 12 si zajistíte výhodnou cenu energií na dalších 12 měsíců. V případě běžné domácnosti můžete při stejné spotřebě snížit své náklady u elektřiny až o 24 % a u plynu až o 38 %! Kompletní ceník najdete zde.

Stabilní dodavatel

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Jsme součástí silné energetické skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH) a elektřinu a zemní plyn dodáváme na český trh již 17 let.

Snadný přechod

Smlouvu uzavřete sami jednoduše online, nebo vám pomůžeme po telefonu. S vašimi dotazy si víme rady a vše potřebné zařídíme za vás!

map

Stabilní dodavatel, na kterého se můžete spolehnout.

Společnost epet dodává elektřinu a plyn do domácností i velkých firem již od roku 2005. Jsme součástí silné energetické skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH) a díky tomu dokážeme konkurovat cenám největších hráčů. Po úspěšné akvizici společnosti Dobrá Energie v roce 2021 jsme se stali podle celkového dodaného objemu energií největším alternativním dodavatelem na českém trhu.

Recenze zákazníků

Nejčastější otázky

Jakmile Vaši smlouvu zkontrolujeme, zpracujeme a zadáme ji do našeho systému, zašleme Vám e-mail s potvrzením o zpracování smlouvy a předpokládaném datu zahájení dodávek. Následné zahájíme kroky vedoucí ke změně dodavatele. Jakmile budou zahájeny dodávky od epet, zašleme Vám uvítací dopis, jehož součástí je i rekapitulace smlouvy a rozpis zálohových plateb (platební kalendář).

V tomto případě je potřeba zohlednit podmínky smlouvy, kterou máte sjednanou u stávajícího dodavatele energií. S ohledem na podmínky této smlouvy pak nastavíme termín zahájení dodávek.

Zpracování smlouvy včetně termínu zahájení dodávek Vám potvrdíme e-mailem. Krátce po zahájení dodávek Vám zašleme též uvítací dopis, jehož součástí je i rekapitulace uzavřené smlouvy a rozpis zálohových plateb (platební kalendář).

Chcete sjednat smlouvu?

Již 43 sjednaných smluv od začátku měsíce