Posíláme vám
tu lepší energii

  • Výhodné ceny elektřiny a plynu
  • Sjednání jednoduše online
  • Spolehlivý dodavatel na českém trhu již 18 let
  • 150 000 spokojených klientů

TUDY K CHYTRÉ KALKULAČCE

Kalkulačka elektřiny

Využití elektřiny *

Počet osob *

Velikost nemovitosti (m2) *

povinné položky

Doporučené tarify pro vaši domácnost, vypočtené na základě vašeho podrobného zadání.

Gustav s ohníčkem

Už máte elektřinu od epet a chtěli byste zkontrolovat podmínky a cenu?

Vaše jistoty u epet:

  • Vše vyřídíte online z pohodlí domova
  • Stabilní dodavatel
  • Již 18 let na českém trhu
  • Jedny z nejvýhodnějších cen na trhu
Chci lepší nabídku

Víme, jak vám ušetřit peníze

Recenze zákazníků

Potřebujete více informací?
Můžete nám i zavolat.

phone
602 581 983

Pracovní dny 8:00 – 16:30


Proč přejít k epet

Skvělá cena

S ceníky FIX 12 si zajistíte výhodnou cenu energií na dalších 12 měsíců. V případě běžné domácnosti můžete při stejné spotřebě snížit své náklady u elektřiny až o 24 % a u plynu až o 38 %! Kompletní ceník najdete zde.

Stabilní dodavatel

Naši zákazníci se na nás mohou spolehnout. Jsme součástí silné energetické skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH) a elektřinu a zemní plyn dodáváme na český trh již 18 let.

Snadný přechod

Smlouvu uzavřete sami jednoduše online, nebo vám pomůžeme po telefonu. S vašimi dotazy si víme rady a vše potřebné zařídíme za vás!

map

Stabilní dodavatel, na kterého se můžete spolehnout.

Společnost epet dodává elektřinu a plyn do domácností i velkých firem již od roku 2005. Jsme součástí silné energetické skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH) a díky tomu dokážeme konkurovat cenám největších hráčů. Po úspěšné akvizici společnosti Dobrá Energie v roce 2021 jsme se stali podle celkového dodaného objemu energií největším alternativním dodavatelem na českém trhu.

Nejčastější otázky

Jakmile Vaši smlouvu zkontrolujeme, zpracujeme a zadáme ji do našeho systému, zašleme Vám e-mail s potvrzením o zpracování smlouvy a předpokládaném datu zahájení dodávek. Následné zahájíme kroky vedoucí ke změně dodavatele. Jakmile budou zahájeny dodávky od epet, zašleme Vám uvítací dopis, jehož součástí je i rekapitulace smlouvy a rozpis zálohových plateb (platební kalendář).

V tomto případě je potřeba zohlednit podmínky smlouvy, kterou máte sjednanou u stávajícího dodavatele energií. S ohledem na podmínky této smlouvy pak nastavíme termín zahájení dodávek.

Zpracování smlouvy včetně termínu zahájení dodávek Vám potvrdíme e-mailem. Krátce po zahájení dodávek Vám zašleme též uvítací dopis, jehož součástí je i rekapitulace uzavřené smlouvy a rozpis zálohových plateb (platební kalendář).