Firemní zákazníci

Hlídat firemní náklady je jedním z předpokladů, který dovede vaše podnikání k úspěchu. Cena elektřiny a plynu obvykle sehrává ve firemních financích velkou roli. Neplaťte více, než je nutné. Přejděte ke spolehlivému dodavateli, který vám poskytne výhodné ceny, férové jednání a stabilní dodávky energií.

Došlo ve vaší společnosti k zásadním změnám, které ovlivňují množství spotřebované elektřiny nebo plynu? Kontaktujte nás! Zpracujeme vám návrh optimálního tarifu, který bude vyhovovat vašim novým požadavkům.

Kromě nízkých cen elektřiny a plynu vám navíc poskytneme propracovaný zákaznický servis, který se vždy spolehlivě postará, aby byly vaše připomínky rychle a účinně vyřízeny. Naše zákaznické oddělení se navíc postará o to, aby k vám vždy a s dostatečným předstihem doputovaly všechny informace, které se týkají nastavení smluvních podmínek, tarifů i aktuálních akcí.

 

Jakou máte spotřebu?

Připojení
z nízkého napětí

Roční spotřeba
menší než 630 MWh

Maloodběr

Připojení z vysokého nebo velmi vysokého napětí

Roční spotřeba
nad 630 MWh

Velkoodběr

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet