Menu

Firemní zákazníci

Hlídat firemní náklady je jedním z předpokladů, který dovede vaše podnikání k úspěchu. Cena elektřiny a plynu obvykle sehrává ve firemních financích velkou roli. Neplaťte více, než je nutné. Přejděte ke spolehlivému dodavateli, který vám poskytne výhodné ceny, férové jednání a stabilní dodávky energií.

Došlo ve vaší společnosti k zásadním změnám, které ovlivňují množství spotřebované elektřiny nebo plynu? Kontaktujte nás! Zpracujeme vám návrh optimálního tarifu, který bude vyhovovat vašim novým požadavkům.

Kromě nízkých cen elektřiny a plynu vám navíc poskytneme propracovaný zákaznický servis, který se vždy spolehlivě postará, aby byly vaše připomínky rychle a účinně vyřízeny. Naše zákaznické oddělení se navíc postará o to, aby k vám vždy a s dostatečným předstihem doputovaly všechny informace, které se týkají nastavení smluvních podmínek, tarifů i aktuálních akcí.

 

Jakou máte spotřebu?

Připojení
z nízkého napětí

Roční spotřeba
menší než 630 MWh

Maloodběr

Připojení z vysokého nebo velmi vysokého napětí

Roční spotřeba
nad 630 MWh

Velkoodběr

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet