Menu

Firemní zákazníci

Hlídat firemní náklady je jedním z předpokladů, který dovede vaše podnikání k úspěchu. Cena elektřiny a plynu obvykle sehrává ve firemních financích velkou roli. Neplaťte více, než je nutné. Přejděte ke spolehlivému dodavateli, který vám poskytne výhodné ceny, férové jednání a stabilní dodávky energií.

Došlo ve vaší společnosti k zásadním změnám, které ovlivňují množství spotřebované elektřiny nebo plynu? Kontaktujte nás! Zpracujeme vám návrh optimálního tarifu, který bude vyhovovat vašim novým požadavkům.

Kromě nízkých cen elektřiny a plynu vám navíc poskytneme propracovaný zákaznický servis, který se vždy spolehlivě postará, aby byly vaše připomínky rychle a účinně vyřízeny. Naše zákaznické oddělení se navíc postará o to, aby k vám vždy a s dostatečným předstihem doputovaly všechny informace, které se týkají nastavení smluvních podmínek, tarifů i aktuálních akcí.

 

Jakou máte spotřebu?

Připojení
z nízkého napětí

Roční spotřeba
menší než 630 MWh

Maloodběr

Připojení z vysokého nebo velmi vysokého napětí

Roční spotřeba
nad 630 MWh

Velkoodběr

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému množství nových zákazníků může být v tuto chvíli doba na převod smlouvy k epet delší, než je obvyklé. Ujišťujeme Vás však, že pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. 

Chceme také Vás informovat, že platební kalendáře zasíláme průběžně, nemusíte se tedy obávat, pokud Vám rozpis záloh na rok 2022 doposud nepřišel.

Vzhledem k enormnímu počtu požadavků vyřizujeme Vaše e-maily v prodloužené lhůtě. Více informací pro nové zákazníky naleznete na  tomto odkaze

Děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků.

Váš tým epet