Menu

Kariéra

Férový a přívětivý přístup nabízíme nejen zákazníkům, ale i svým zaměstnancům.

Stále rosteme. Rozšiřujeme tým o šikovné a flexibilní lidi, kteří chtějí pracovat pro spolehlivou energetickou společnost. Nastartujte s námi svůj profesní růst.

Volné pozice


work-life-icon

Work-life balance

Naši zaměstnanci mají k dispozici 5 týdnů dovolené a k nim ještě 3 dny zdravotního volna. I příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí. Když je to potřeba, můžeme také pracovat z pohodlí domova. Víme, že práce není všechno, a chceme, aby zaměstnancům zbývalo dost času také na rodinu a koníčky. A jelikož jsme silná a stabilní společnost, nemusí se ani v současné době nikdo z epet bát o místo.

work-life
atmosfera-icon

Přátelská atmosféra v práci

Nejsme žádný velký korporát, kde byste se každý den míjeli s cizími tvářemi. Máme necelou stovku zaměstnanců a zakládáme si na tom, aby u nás stále panovala přátelská a pohodová atmosféra. Nečekejte tedy oficiální dress code ani vykání – na to si u nás nehrajeme. Důležité jsou pro nás profesní znalosti a schopnosti, proaktivita, slušnost, spolehlivost, týmový duch a pozitivní nálada. Rádi společně něco podnikáme, a tak se u nás zpravidla jednou do měsíce konají akce pro zaměstnance.

pratelska
kafeterie-icon

Firemní kafeterie

V rámci firemních benefitů nabízíme mimo jiné i systém kafeterie, v němž si zaměstnanec může vybrat příspěvek na různé účely. Rádi byste navštěvovali různá sportoviště a wellness s Multisport kartou? Nebo si raději chcete zajistit budoucnost díky penzijnímu či životnímu pojištění? Pokud preferujete volnočasové poukázky s širokým spektrem využití, ani to není problém. Každý si přijde na své.

kafeterie
prostredi-icon

Prostředí, které spojuje

Všechny cesty vedou do epet! Sídlíme v centru Prahy, kde máme moderně vybavené kanceláře, na jejichž zdokonalování neustále pracujeme. Naši zaměstnanci mohou využívat chill-out zónu, kde mají možnost si zahrát na Xboxu, anebo si jen chvilku odpočinout, například i s knížkou z naší firemní knihovny. A protože epet je opravdu místo s lepší energií, nesmí u nás chybět skvělá káva a koutek, kde je vždy k dispozici nějaká dobrota pro zlepšení nálady.

prostredi
energie-icon

Lepší energie i v peněžence

V epet se svým zaměstnancům snažíme snížit některé z běžných výdajů. Například ty na cestování. Přispíváme na roční kupon MHD a na cestovní pojištění s vysokými limity plnění. Zaměstnanci epet si také mohou sjednat výhodnější mobilní tarif. A protože jsme dodavatelem energií, samozřejmostí jsou i speciální zaměstnanecké ceníky elektřiny a plynu.

energie
vzdelavani-icon

Vzdělávání a rozvoj

Osobní a profesní rozvoj v epet nejde stranou. Našim zaměstnancům proto nabízíme školení a workshopy širokého zaměření, a to online i naživo. Ani jazykové vzdělávání u nás nestojí v pozadí. Zkrátka se snažíme hledat co nejvíce zdrojů k tomu, aby si každý z nás našel tu správnou cestu k vlastnímu rozvoji.

vzdělávání

Pod pokličku naší společnosti můžete nahlédnout i na sociálních sítích.


Volné pozice

Nenašli jste vhodnou pozici, a přesto byste u nás rádi pracovali?

Vyplňte, prosím, tento formulář.

Přetáhněte soubor s přílohou,
nebo klikněte na vybrat soubor.
povinné položky

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému množství nových zákazníků může být v tuto chvíli doba na převod smlouvy k epet delší, než je obvyklé. Ujišťujeme Vás však, že pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. 

Chceme také Vás informovat, že platební kalendáře zasíláme průběžně, nemusíte se tedy obávat, pokud Vám rozpis záloh na rok 2022 doposud nepřišel.

Vzhledem k enormnímu počtu požadavků vyřizujeme Vaše e-maily v prodloužené lhůtě. Více informací pro nové zákazníky naleznete na  tomto odkaze

Děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků.

Váš tým epet