Kariéra

Férový a přívětivý přístup nabízíme nejen zákazníkům, ale i svým zaměstnancům.

Stále rosteme. Rozšiřujeme tým o šikovné a flexibilní lidi, kteří chtějí pracovat pro spolehlivou energetickou společnost. Nastartujte s námi svůj profesní růst.

Volné pozice


work-life-icon

Work-life balance

Naši zaměstnanci mají k dispozici 5 týdnů dovolené a k nim ještě 3 dny zdravotního volna. I příspěvek na stravování je u nás samozřejmostí. Když je to potřeba, můžeme také pracovat z pohodlí domova. Víme, že práce není všechno, a chceme, aby zaměstnancům zbývalo dost času také na rodinu a koníčky. A jelikož jsme silná a stabilní společnost, nemusí se ani v současné době nikdo z epet bát o místo.

work-life
atmosfera-icon

Přátelská atmosféra v práci

Nejsme žádný velký korporát, kde byste se každý den míjeli s cizími tvářemi. Máme necelou stovku zaměstnanců a zakládáme si na tom, aby u nás stále panovala přátelská a pohodová atmosféra. Nečekejte tedy oficiální dress code ani vykání – na to si u nás nehrajeme. Důležité jsou pro nás profesní znalosti a schopnosti, proaktivita, slušnost, spolehlivost, týmový duch a pozitivní nálada. Rádi společně něco podnikáme, a tak se u nás zpravidla jednou do měsíce konají akce pro zaměstnance.

pratelska
kafeterie-icon

Firemní kafeterie

V rámci firemních benefitů nabízíme mimo jiné i systém kafeterie, v němž si zaměstnanec může vybrat příspěvek na různé účely. Rádi byste navštěvovali různá sportoviště a wellness s Multisport kartou? Nebo si raději chcete zajistit budoucnost díky penzijnímu či životnímu pojištění? Pokud preferujete volnočasové poukázky s širokým spektrem využití, ani to není problém. Každý si přijde na své.

kafeterie
prostredi-icon

Prostředí, které spojuje

Všechny cesty vedou do epet! Sídlíme v centru Prahy, kde máme moderně vybavené kanceláře, na jejichž zdokonalování neustále pracujeme. Naši zaměstnanci mohou využívat chill-out zónu, kde mají možnost si zahrát na Xboxu, anebo si jen chvilku odpočinout, například i s knížkou z naší firemní knihovny. A protože epet je opravdu místo s lepší energií, nesmí u nás chybět skvělá káva a koutek, kde je vždy k dispozici nějaká dobrota pro zlepšení nálady.

prostredi
energie-icon

Lepší energie i v peněžence

V epet se svým zaměstnancům snažíme snížit některé z běžných výdajů. Například ty na cestování. Přispíváme na roční kupon MHD a na cestovní pojištění s vysokými limity plnění. Zaměstnanci epet si také mohou sjednat výhodnější mobilní tarif. A protože jsme dodavatelem energií, samozřejmostí jsou i speciální zaměstnanecké ceníky elektřiny a plynu.

energie
vzdelavani-icon

Vzdělávání a rozvoj

Osobní a profesní rozvoj v epet nejde stranou. Našim zaměstnancům proto nabízíme školení a workshopy širokého zaměření, a to online i naživo. Ani jazykové vzdělávání u nás nestojí v pozadí. Zkrátka se snažíme hledat co nejvíce zdrojů k tomu, aby si každý z nás našel tu správnou cestu k vlastnímu rozvoji.

vzdělávání

Pod pokličku naší společnosti můžete nahlédnout i na sociálních sítích.


Volné pozice

Nenašli jste vhodnou pozici, a přesto byste u nás rádi pracovali?

Vyplňte, prosím, tento formulář.

Přetáhněte soubor s přílohou,
nebo klikněte na vybrat soubor.
povinné položky

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora