Menu

V energetice hrajeme významnou roli.

Do vašich domovů a firemních objektů přivádíme elektřinu i plyn za výhodné ceny. Od roku 2021 navíc nabízíme i zelenou elektřinu vyráběnou z obnovitelných zdrojů. EP ENERGY TRADING, a.s. je členem evropské energetické společnosti EP Infrastructure, která se zaměřuje na tranzit, distribuci a skladování zemního plynu, distribuci elektrické energie a teplárenství.

Víme, že nízké ceny nestačí. Jsme stabilní společnost, která má na českém trhu své pevné místo. Poskytujeme výhodné ceny plynu a elektřiny. Zakládáme si na spolehlivosti a transparentnosti všech procesů. Naši zaměstnanci jsou odborníky ve svých oborech a vždy se vám budou snažit vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Údaje o vás pečlivě chráníme.

Charakterizuje nás společenská odpovědnost a dodržování všech závazků. Podporujeme také oblast kultury a sportu.

Změna dodavatele elektřiny nebo plynu pro vás nebude znamenat zdlouhavé papírování a nepříjemné vyřizování. Vše vyřešíme za vás.

Společnost epet je součástí
silné skupiny
EP Infrastructure.
Díky tomu dokážeme
konkurovat cenám
největších hráčů.

 

Skupina EP Infrastructure je 2. největší výrobce elektřiny v České republice

Energie dodáváme do více než 68 000 odběrných míst v ČR a SR

Na trhu s energiemi působíme od roku 2005

 

Společnost epet vám zaručuje výhodné ceny za energie, dodržování smluvních závazků i rychlé a otevřené jednání. Naši obchodníci jsou vstřícní a kdykoliv vám odborně poradí. Chceme, abyste svůj čas a energii mohli věnovat tomu, na čem vám záleží.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci a zájemci o energie,

děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků. Ujišťujeme Vás, že pokud jste v uplynulých dnech uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. Vzhledem k legislativní lhůtě 10 dnů na změnu dodavatele a velkému počtu příchozích zákazníků očekávejte zahájení dodávek v horizontu 3 týdnů po uzavření smlouvy. Velice Vás proto prosíme o trpělivost. Není nutné nás v této věci tedy kontaktovat ani telefonicky, ani e-mailem. 

Pokud máte zájem o sjednání nové smlouvy na odběr elektřiny či plynu, nabízíme Vám rychlé a jednoduché online řešení. Na těchto stránkách pro plyn a elektřinu naleznete formulář, po jehož vyplnění Vám bude na e-mail automaticky zaslána připravená smlouva. Tu stačí elektronicky podepsat a je hotovo. Jediné, co budete při vyplňování potřebovat, je faktura či smlouva od Vašeho současného dodavatele. Díky formuláři se celý proces uzavírání smlouvy urychlí, a Vaše energie tak budou opět zajištěny. 

Chtěli bychom Vás také upozornit, že vzhledem ke změnám sazby DPH na energie pro listopad a prosinec upravujeme nastavení našeho fakturačního systému. Z toho důvodu v současné chvíli faktury nevystavujeme. Jakmile bude náš systém plně funkční, všechny potřebné faktury obratem zašleme. Děkujeme za pochopení. 

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se on-line formuláře a nové smlouvy se prosím obracejte na telefonní číslo 800 70 71 71 nebo na e-mail smlouva@epet.cz

Váš tým epet