V energetice hrajeme významnou roli

Společnost epet dodává do vašich domovů a firemních objektů  elektřinu a plyn již od roku 2005. Součástí společnosti epet je od roku 2021 i dceřiná společnost Dobrá Energie a také společnost Gazela Energy. Z hlediska dodaného objemu energií jsme se tak stali největším alternativní dodavatelem na českém trhu, který zajišťuje plyn a elektřinu pro 150 tisíc odběrných míst.

Víme, že nízké ceny nestačí. Jsme stabilní společnost, která má na českém trhu své pevné místo. Poskytujeme výhodné ceny plynu a elektřiny. Zakládáme si na spolehlivosti a transparentnosti všech procesů. Naši zaměstnanci jsou odborníky ve svých oborech a vždy se vám budou snažit vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Údaje o vás pečlivě chráníme.

Charakterizuje nás společenská odpovědnost a dodržování všech závazků. Podporujeme také oblast kultury a sportu.

Změna dodavatele elektřiny nebo plynu pro vás nebude znamenat zdlouhavé papírování a nepříjemné vyřizování. Vše vyřešíme za vás.

Společnost epet je součástí silné skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH). Díky tomu dokážeme konkurovat cenám největších hráčů.

 

Jsme součástí stabilní a silné skupiny Energetický a průmyslový holding, a.s. (EPH)

Elektřinu a plyn dodáváme do 150 000 odběrných míst v ČR a SR

Na trhu s energiemi působíme od roku 2005

 

Společnost epet vám zaručuje výhodné ceny za energie, dodržování smluvních závazků i rychlé a otevřené jednání.

Naši obchodníci jsou vstřícní a kdykoliv vám odborně poradí. Chceme, abyste svůj čas a energii mohli věnovat tomu, na čem vám záleží.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora