Menu

Pojďme společně spočítat, kolik vás bude stát plyn od nás

Máte pocit, že za plyn platíte zbytečně moc? Děsí vás představa vysokých nedoplatků a bojíte se každého vyúčtování? Získejte přehled o cenách plynu a najděte nejvýhodnější tarif šitý na míru vašim aktuálním požadavkům.

Že nevíte, jak trh s energiemi funguje a obvykle se v cenách plynu nemůžete vůbec vyznat? Nevadí. Naše tarify, ceníky i smlouvy jsou jasné a přehledné. Výpočet ceny plynu nemusí být složitý. S výběrem ideálního tarifu pro vás vám navíc rádi pomůžeme.

Pro orientační propočet ceny energií můžete využít naši rychlou kalkulačku. Přesnou kalkulaci si snadno vyžádáte stisknutím jediného tlačítka. Na základě zadaných údajů vám navrhneme nejlevnější optimální řešení, které vám uspoří nemalé finanční prostředky.

Společně pak nabídku probereme a odpovíme vám na všechny vaše dotazy. Změnu dodavatele plynu zajistíme za vás od začátku až do konce. Vy už si jen budete užívat výhod, které vám nový tarif přinese.

Méně informací

Další informace

 

Děkujeme, že máte zájem o odběr energií od epet. V návaznosti na situaci na trhu s energiemi a velké zatížení všech dodavatelů nás v případě zájmu o elektřinu či plyn prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@epet.cz. Pokud byste chtěli proces uzavření urychlit, stačí, když si na těchto stránkách stáhnete smlouvu a informace pro zákazníky, vyplníte v nich potřebné údaje a následně podepsané dokumenty zašlete na výše zmiňovaný e-mail. Děkujeme Vám za spolupráci.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet