Operátor trhu (OTE)

Akciová společnost, kde stát musí vlastnit alespoň 67 % základního kapitálu, čímž zajišťuje nezávislost řízení energetického trhu. Hlavní činnosti operátora trhu představuje zejména organizování krátkodobého trhu, vyhodnocování a vypořádání odchylek, některé informační povinnosti související s provozem přepravní/přenosové soustavy, distribučních soustav a podzemních zásobníků plynu, shromažďování a poskytování skutečných hodnot dodávek účastníkům trhu a dalších informací nezbytných pro vyúčtování, zpracování typových diagramů dodávek plynu, zajišťování zúčtování a vypořádání vyrovnávacího plynu a vykonávaní některých úkonů v procesu změny dodavatele.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

Chtěli bychom vás informovat, že naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet