Snížení cen elektřiny pro nové zákazníky od 1.7.2016


Datum vydání: 26. 6. 2016

EP ENERGY TRADING, a.s. opět snižuje ceny elektřiny. Celkově může domácnost ušetřit až 30%.

Výhodné nákupní ceny na energetické burze společnost EP ENERGY TRADING, a.s. opět promítá do nabídky pro své zákazníky. Po snížení cen, které společnost zveřejnila koncem roku 2015, potvrzujeme jejich další pokles pro segment domácností, a to s platností od 01. 07. 2016. Díky těmto cenám ušetří noví zákazníci u produktové řady KLASIK Jistota až 26% oproti základnímu ceníku Comfort ČEZ Prodej, nebo až 30% oproti produktové řadě Standard společnosti EON Energie.

„Jsme přesvědčeni, že díky naší politice férových a transparentních cen budujeme dlouhodobě důvěru našich zákazníků. Věříme, že tato nabídka, společně s garancí výborného servisu a korektních smluvních podmínek, osloví zejména ty zákazníky, kteří doposud se změnou dodavatele otáleli. Při srovnání s tradičními dodavateli může úspora na silové elektřině činit pro rodinný dům až 5 400 Kč ročně,“ říká Ing. Petr Švec, MBA, generální ředitel společnosti EP ENERGY TRADING, a.s.

Ing. Lucie Bartoňková

EP ENERGY TRADING, a.s.

Klimentská 46, 110 02 Praha 1
Mobil: +420 724 237 097
E-mail: lucie.bartonkova@epet.cz

www.epet.cz

EP ENERGY TRADING, a. s., (www.epet.cz) je spolehlivým dodavatelem elektřiny a zemního plynu domácnostem, firmám i velkoodběratelům v České republice a na Slovensku. Současně se specializuje na obchodování s těmito komoditami na velkoobchodním trhu. Svým zákazníkům nabízí profesionální přístup, rychlé a otevřené jednání, kvalitní služby a zejména zajímavé a konkurenceschopné ceny.

Společnost je součástí skupiny EP Infrastructure, která je jedničkou v dodávkách tepla a dvojkou ve výrobě elektřiny v ČR. Díky ekonomické síle tohoto vlastníka, který disponuje vlastními zdroji energie, představuje EP ENERGY TRADING pro své zákazníky stabilního partnera nabízejícího jedny z nejlepších cenových podmínek na trhu a jistotu dodržení smluvních závazků.

EP Infrastructure, a.s. (www.epinfrastructure.cz) je přední evropskou energetickou infrastrukturní utilitou, zaměřenou na tranzit, distribuci a skladování zemního plynu, distribuci elektrické energie a teplárenství. EP Infrastructure je dceřinou společností ENERGETICKÉHO A PRŮMYSLOVÉHO HOLDINGU (EPH).

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora