Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. zveřejnila hospodářské výsledky za rok 2021


Datum vydání: 9. 8. 2022

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet) v roce 2021 dosáhla svých plánovaných hodnot dodávek a svým zákazníkům dodala 2,7 TWh elektrické energie a 2,2 TWh zemního plynu. V současné době společnost dodává energie do více než 81 tisíc odběrných míst v České republice a na Slovensku.

V roce 2021 se pod epet začlenila společnost Dobrá Energie s.r.o., a z hlediska dodaného objemu energií tak vznikl největší alternativní dodavatel v České republice, který zajišťuje plyn a elektřinu dohromady pro více než 130 tisíc odběrných míst.

„Na konci roku 2021 jsme začali investovat do marketingové kampaně, v rámci které o sobě dáváme vědět jako o stabilním a spolehlivém alternativním dodavateli. Jsem rád, že i naše finanční výsledky prokazují, že za svými závazky vůči zákazníkům a obchodním partnerům pevně stojíme a že je na nás spolehnutí,“ říká generální ředitel společnosti, Ing. Petr Švec, MBA.

Společnost epet se stejně jako v uplynulých letech bude i nadále zaměřovat na posilování své pozice v oblasti dodávky energií pro domácnosti.

Více informací se dočtete ve Výroční zprávě za rok 2021.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora