Menu

Typ měření – plyn

Dle vyhlášky č. 108/2011 Sb., o měření plynu a o způsobu stanovení náhrady škody při neoprávněném odběru, dodávce, uskladňování, přepravě nebo neoprávněné distribuci plynu, se používají následující způsoby měření:

  • typ A – průběhové měření s přepočtem hodnot, které provádí průběžný záznam hodnoty množství plynu, s denním přenosem údajů
  • typ B – průběhové měření s přepočtem hodnot, které provádí průběžný záznam hodnoty množství plynu, s jiným než denním přenosem údajů (nyní se již nevyužívá)
  • typ CM – neprůběhové měření bez přepočtu hodnot s měsíčním vyčítáním údajů
  • typ C – neprůběhové měření bez přepočtu hodnot s jiným než měsíčním vyčítáním údajů
  • typ S – průběhové měření bez přepočtu hodnot, které provádí průběžný záznam hodnoty množství plynu za měřicí interval

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet