Ceny energií od epet jsou stále výhodnější


Datum vydání: 24. 9. 2020

Možná jste v současné době zaznamenali zprávy o snižování cen elektřiny a plynu u jiných dodavatelů energií. Pro naše zákazníky máme však dobrou zprávu, ceny energií od epet jsou i přes ohlášené zlevnění tradičních dodavatelů stále výhodnější.

epet věnujeme maximální úsilí tomu, abychom pro Vás nakoupili energie za co nejlepších podmínek, a férově nastavujeme naši cenovou politiku. Díky tomu u nás nemusíte řešit neustálé změny cen energií na trhu, na rozdíl od situace zákazníků jiných dodavatelů.

  • V průběhu celého roku 2020 jsme ceny pro naše zákazníky nezvyšovali.
  • I po avizovaném zlevnění tradičních dodavatelů jsou ceny našeho základního ceníku nižší. Jsou dokonce nižší než ceny, které tradiční dodavatelé nabízeli svým zákazníkům ještě před zdražováním, které v uplynulých měsících proběhlo.
  • Myslíme i na zákazníky s malou spotřebou a férově nastavujeme výši měsíčního stálého platu, protože má zásadní vliv na platbu za obchodní část dodávky.

Srovnání vývoje cen u vybraných tradičních dodavatelů a cen u epet za uplynulé období naleznete v následujících tabulkách.

Zde naleznete ceníky k této nabídce pro obě komodity. Pokud přece jen nechcete řešit, jestli máte zrovna výhodně nastavené ceny svých dodávek, máme pro Vás řešení v podobě zafixování ceny na 2 následující roky. Pro Vaše dodávky tedy umíme zajistit velmi výhodné ceny až do konce roku 2022.*

Zaujala Vás naše nabídka? Stačí nám napsat na e-mailovou adresu info@epet.cz. Vše si společně vysvětlíme a domluvíme se na dalším postupu.


*Tyto ceny jsou určeny pouze pro zákazníky, kteří smlouvu uzavřou napřímo, kteří k epet přichází od jiného dodavatele, a také pro stávající zákazníky, jejichž závazek skončí k poslednímu dni roku 2020. Nabídka je časově omezená a platí tedy pouze do 15. 10. 2020.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů, doba pro vyřízení Vašeho požadavku tak může být delší, než je obvyklé.

Nenaúčtovala se Vám tento měsíc záloha za elektřinu přes SIPO? Vše je v pořádku, na její úhradu jsme použili příspěvek od státu.

Více informací o Úsporného tarifu nebo zastropování cen, najdete na této stránce.

S pozdravem

tým společnosti epet