Ceny energií od epet jsou stále výhodnější


Datum vydání: 24. 9. 2020

Možná jste v současné době zaznamenali zprávy o snižování cen elektřiny a plynu u jiných dodavatelů energií. Pro naše zákazníky máme však dobrou zprávu, ceny energií od epet jsou i přes ohlášené zlevnění tradičních dodavatelů stále výhodnější.

epet věnujeme maximální úsilí tomu, abychom pro Vás nakoupili energie za co nejlepších podmínek, a férově nastavujeme naši cenovou politiku. Díky tomu u nás nemusíte řešit neustálé změny cen energií na trhu, na rozdíl od situace zákazníků jiných dodavatelů.

  • V průběhu celého roku 2020 jsme ceny pro naše zákazníky nezvyšovali.
  • I po avizovaném zlevnění tradičních dodavatelů jsou ceny našeho základního ceníku nižší. Jsou dokonce nižší než ceny, které tradiční dodavatelé nabízeli svým zákazníkům ještě před zdražováním, které v uplynulých měsících proběhlo.
  • Myslíme i na zákazníky s malou spotřebou a férově nastavujeme výši měsíčního stálého platu, protože má zásadní vliv na platbu za obchodní část dodávky.

Srovnání vývoje cen u vybraných tradičních dodavatelů a cen u epet za uplynulé období naleznete v následujících tabulkách.

Zde naleznete ceníky k této nabídce pro obě komodity. Pokud přece jen nechcete řešit, jestli máte zrovna výhodně nastavené ceny svých dodávek, máme pro Vás řešení v podobě zafixování ceny na 2 následující roky. Pro Vaše dodávky tedy umíme zajistit velmi výhodné ceny až do konce roku 2022.*

Zaujala Vás naše nabídka? Stačí nám napsat na e-mailovou adresu info@epet.cz. Vše si společně vysvětlíme a domluvíme se na dalším postupu.


*Tyto ceny jsou určeny pouze pro zákazníky, kteří smlouvu uzavřou napřímo, kteří k epet přichází od jiného dodavatele, a také pro stávající zákazníky, jejichž závazek skončí k poslednímu dni roku 2020. Nabídka je časově omezená a platí tedy pouze do 15. 10. 2020.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora