Menu

JYSK bude nově odebírat energie od společnosti EP ENERGY TRADING, a.s.


Datum vydání: 7. 12. 2017

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. uzavřela se společností JYSK s.r.o. smlouvu na dodávku energií. Dvouletý kontrakt zahrnuje desítky odběrných míst elektřiny a plynu.

JYSK v minulosti pravidelně soutěžil dodavatele energií pro své prodejny a finálním kritériem byla vždy cena a spolehlivost dodávek. „I na letošní rok jsme postupovali stejně a dvouletý kontrakt je pro nás optimálním řešením“, řekl Daniel Jakimič, finanční ředitel společnosti JYSK pro Českou republiku a Slovensko. „Se společností EP ENERGY TRADING, a.s. již máme první zkušenosti a můžeme říci, že jde o spolehlivého partnera, který nám nabídl nejlepší podmínky a zajistil veškerou administrativu spojenou s přechodem od původního dodavatele. Aktuálně pracujeme na výhodné nabídce pro naše zaměstnance.“, dodal.

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s., je dodavatelem s dlouholetou tradicí, zajišťující dodávky elektřiny a zemního plynu více než padesáti tisícům domácnostem a firemním zákazníkům. Je součástí silné energetické skupiny EP ENERGY, nejvýznamnějšího dodavatele tepla v České republice a druhého největšího domácího výrobce elektřiny. Velikost a síla skupiny je pro Vás, zákazníky, zárukou stabilního zázemí, finanční jistoty a dlouhodobě výhodných cen energií.

Celosvětově působící maloobchodní řetězec JYSK pocházející z Dánska nabízí kompletní sortiment nábytku a dalšího vybavení pro domácnost. Specializuje se na prodej matrací, polštářů, peřin a povlečení. V České republice JYSK působí od roku 2003 a má zde aktuálně 82 prodejen a e-shop, kde obslouží 4,5 mil zákazníků ročně. S obratem 3 miliardy korun drží JYSK dlouhodobě druhé místo na trhu s produkty pro bydlení.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet