Menu

Společnost epet se stává sponzorem fotbalového klubu AC Sparta Praha


Datum vydání: 21. 1. 2021

Společnost epet se stává sponzorem fotbalového klubu AC Sparta Praha

Život s lepší energií díky sportu? To je v dnešní době samozřejmostí. Abychom v epet mohli lepší energii předávat i dál, spojujeme síly s fotbalovým klubem AC Sparta Praha, a stáváme se tak hrdým sponzorem jednoho z největších fotbalových klubů v České republice.

Spojení epet s fotbalovou Spartou je tedy oficiálně navázáno, a tak se všichni můžeme těšit na to, co všechno nám navázání tohoto partnerství přinese. Poprvé se epet jako sponzor objeví na letenském stadionu v neděli 24. ledna, kdy Sparta odehraje zápas s FK Mladá Boleslav.

Držíme sparťanům palce!

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
pro stávající a firemní zákazníky
255 707 099
e-mail
pro stávající a firemní zákazníky
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vzhledem k velkému množství nových zákazníků může být v tuto chvíli doba na převod smlouvy k epet delší, než je obvyklé. Ujišťujeme Vás však, že pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co možná nejdříve. 

Chceme také Vás informovat, že platební kalendáře zasíláme průběžně, nemusíte se tedy obávat, pokud Vám rozpis záloh na rok 2022 doposud nepřišel.

Vzhledem k enormnímu počtu požadavků vyřizujeme Vaše e-maily v prodloužené lhůtě. Více informací pro nové zákazníky naleznete na  tomto odkaze

Děkujeme Vám za dosavadní trpělivost při vyřizování všech požadavků.

Váš tým epet