Menu

Společnost epet se stává sponzorem fotbalového klubu AC Sparta Praha


Datum vydání: 21. 1. 2021

Společnost epet se stává sponzorem fotbalového klubu AC Sparta Praha

Život s lepší energií díky sportu? To je v dnešní době samozřejmostí. Abychom v epet mohli lepší energii předávat i dál, spojujeme síly s fotbalovým klubem AC Sparta Praha, a stáváme se tak hrdým sponzorem jednoho z největších fotbalových klubů v České republice.

Spojení epet s fotbalovou Spartou je tedy oficiálně navázáno, a tak se všichni můžeme těšit na to, co všechno nám navázání tohoto partnerství přinese. Poprvé se epet jako sponzor objeví na letenském stadionu v neděli 24. ledna, kdy Sparta odehraje zápas s FK Mladá Boleslav.

Držíme sparťanům palce!

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet