Menu

Společnost epet slaví 15 let od založení


Datum vydání: 29. 10. 2020

Společnost epet slaví 15 let od založení

Ve čtvrtek 29. října slaví společnost EP ENERGY TRADING, a.s. 15 let od svého založení. Pro zákazníky jsme si v říjnu nachystali nejen nový ceník s akčními cenami energií, ale i soutěž o nový Apple iPad 10,2. Stačí navštívit naši facebookovou stránku, kde se dozvíte více.

Za 15 let na trhu nasbírala naše společnost mnoho zkušeností a stali jsme tak stabilním a spolehlivým dodavatelem energií pro všechny naše klienty. Za celý tým epet děkujeme všem našim zákazníkům za důvěru, kterou nám projevují. Věříme, že s námi zůstanete i nadále.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet