Společnost epet startuje podzimní kampaň: Gorilák Gustav provází českého spotřebitele energetickou džunglí


Datum vydání: 22. 9. 2023

Do boje o koncového spotřebitele letos podruhé vstupuje i společnost epet, která reaguje na pokles cen na trhu s energiemi a v polovině září zahájila svou další kampaň, ve které nabízí elektřinu a plyn za atraktivní ceny. Speciální cenová nabídka je určená pro zákazníky z řad domácností i firem.

Společnost epet nabízí ve své podzimní kampani elektřinu pro běžnou domácnost za cenu 3 799 Kč za MWh, u plynu pak 1 549 Kč za MWh (bez DPH). Spotřebitel v dnešní době porovnává nabídky na trhu s vládním stropem, z tohoto pohledu je elektřina od epet o 24 % levnější, než je vládní strop, a plyn dokonce za cenu o 38 % nižší.

Na stránce kampaně https://www.epet.cz/zlevnujeme/ navíc společnost zveřejnila nový, uživatelsky přívětivější formulář, díky kterému si mohou zájemci sjednat smlouvu online pouze ve 3 krocích. Při vyplnění online formuláře na navíc získají noví zákazníci dodatečnou slevu 1 000 Kč z ročního poplatku.

Na stránce kampaně je k dispozici také online kalkulačka, díky které si mohou zákazníci spočítat, kolik konkrétně s epet za elektřinu a plyn ušetří.

„Našim klientům se neustále snažíme zpříjemňovat a zjednodušovat zákaznickou zkušenost. V podzimní kampani stavíme právě na těchto poznatcích. Například webový formulář jsme upravili tak, aby byl zcela intuitivní a podpořil i ty spotřebitele, kteří se bojí změny dodavatele jen z neznalosti nebo kvůli obavám z velké administrativní zátěže,“ říká Monika Ryczko, marketingová manažerka společnosti epet.

Průvodcem kampaní je Gorilák Gustav, oficiální maskot společnosti epet, který spotřebitelům radí, kde pořídit energie za nižší ceny a jak si sjednat smlouvu jednoduše a bez zbytečných administrativních průtahů. Bezpečnou, rychlou a pohodlnou formou může být právě vyřízení smlouvy online.

 

Kontakt pro média

Monika Ryczko, manažerka marketingu epet: monika.ryczko@epet.cz

Společnost epet je dodavatelem elektřiny a zemního plynu od roku 2005. V roce 2021 se pod epet začlenila společnost Dobrá Energie s.r.o., a z hlediska dodaného objemu energií tak vznikl největší alternativní dodavatel, který zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 160 tisíc odběrných míst. Společnost epet je součástí Energetického a průmyslového holdingu, silné energetické společnosti, jejímž většinovým vlastníkem je Daniel Křetínský. 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora