Menu

Zaměstnanci EP ENERGY TRADING, a.s. iniciovali sbírku pro dobrou věc


Datum vydání: 5. 11. 2017

Zaměstnanci EP ENERGY TRADING se spojili, aby pomohli dětem, které zatím v životě moc štěstí neměly. Podpořili tak Nadační fond šance onkoláčkům, který vznikl na konci roku 2014 se záměrem materiálně a finančně pomáhat dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním. „Tato aktivita vzešla z nás, samotných zaměstnanců, pak se přidala i společnost jako taková“, řekla Lucie Jandáková, iniciátorka této sbírky.

Vzhledem k tomu, že sbírka v podobě hraček, knížek, pracích prostředků, hygienických potřeb a školních pomůcek bude předávána dětem v nemocnicích na Mikuláše, nemohly chybět ani sladkosti. „Spolupráci s Nadačním fondem jsme navázali poprvé a rádi bychom s ním spolupracovali i v budoucnu. Jedna z našich firemních hodnot je lidskost a pomáhat těm, kteří to potřebují, vnímáme jako naplnění právě této hodnoty. Navíc nás takováto aktivita uvnitř firmy spojuje.“, dodala Lucie.

„Nadační fond je víceméně hlavně mou osobní záležitostí. Poté co jsme se synem prošli více než dvouletou náročnou onkologickou léčbou, vím, jak jsou dny v nemocnici, navíc v nejistotě jak vše dopadne, dlouhé. Každé zpestření těch dní je neuvěřitelně dobíjející, každá drobnost potěší a vykouzlí z šedého dne, krásný zážitek. Moc mě těší, že se do pomoci zapojilo tolik úžasných, a hlavně mladých lidiček právě ze společnosti EP ENERGY TRADING.“ řekla Lenka Klasnová, ředitelka nadace.

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s., je dodavatelem s dlouholetou tradicí, zajišťující dodávky elektřiny a zemního plynu více než padesáti tisícům domácnostem a firemním zákazníkům. EP ENERGY TRADING, a. s., je součástí skupiny Energetického a průmyslového holdingu, a. s., který tvoří více než 50 společností. Většinovým vlastníkem je Daniel Křetínský. Velikost a síla skupiny je pro zákazníky, zárukou stabilního zázemí, finanční jistoty a dlouhodobě výhodných cen energií.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet