Menu

Ceny energií od společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. zůstávají i přes snižování cen tradičních dodavatelů výhodnější


Datum vydání: 24. 9. 2020

Ceny energií od společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. zůstávají i přes snižování cen tradičních dodavatelů výhodnější

Tradiční dodavatelé energií ohlásili v posledních dnech prudké snižování cen. I v porovnání se sníženými cenami však zůstávají ceny společnosti EP ENERGY TRADING, a.s. výhodnější.

Společnost epet je vůči svým zákazníkům dlouhodobě transparentní, čehož dosahuje nejen díky své strategii nákupu, ale i díky férové, srozumitelné a predikované cenové politice. Zákazníci epet tedy platí během celého roku 2020 nižší částky, než které avizoval ve svém ohlášení o zlevnění v České republice dominantní dodavatel příslušné komodity.

Důvodem je mimo jiné i to, že zákazníci s menší spotřebou energií potřebují férově nastavenou výši stálého měsíčního platu, který hraje v ceně obchodní části dodávky elektřiny i plynu významnou roli.

Porovnáme-li tedy cenu, kterou zákazník zaplatí za domácnost vytápěnou elektřinou (průměrná spotřeba 15 MWh), dostane se s epet na částku, která je ročně o více než 2 000 korun nižší. Ač je tedy deklarováno, že díky významnému snížení ceny zákazník ušetří na každé spotřebované megawatthodině, větší úsporu mu stále přináší případná změna dodavatele, tedy přechod k epet. V případě domácnosti, která vytápí plynem, činí uspořená částka přibližně 1 160 korun ročně.

Konkrétní porovnání hodnot naleznete v následujících tabulkách.

srovnání cen elektřina

srovnání cen plyn

Zákazníci společnosti epet se také nemusí obávat, že by se jejich ceny energií během roku několikrát změnily, s čímž se u některých konkurenčních dodavatelů mohou setkávat.

I přesto, že jsou cenové podmínky společnosti epet dlouhodobě výhodné, mají zákazníci možnost cenové fixace, díky které se nebudou muset obávat případného zvyšování cen v budoucnu.

Přečtěte si také článek o větrných elektrárnách a o nabíjení autobaterií.

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet