Menu

Měníme podmínky a ceny


Datum vydání: 14. 8. 2019

Již je tomu téměř 4 roky, kdy jsme sloučili společnosti epet a Optimum Energy a začali pečovat o odběrná místa zákazníků této společnosti. Zákazníci se tak stali součástí zákaznického portfolia s více než 60 tisíci odběrnými místy, kterému poskytujeme již 15. rokem vysoký standard zákaznické péče a také výhodné ceny energií. Neustále se snažíme zjednodušovat zákaznickou obsluhu a přinášet jednoduché, srozumitelné a férové smluvní i cenové podmínky.

V současné době sjednocujeme původní podmínky dodávek těchto zákazníků se standardními podmínkami epet tak, abychom mohli všem našim zákazníkům zajistit stejný komfort. V důsledku těchto změn převádíme stávající obchodní a cenové podmínky dodávky zemního plynu zákazníků k 16. 9. 2019 na ceník epet KLASIK Optimum plyn a nové Obchodní podmínky č. 1/2019.

Plné znění oznámení a srovnání cen naleznete zde

Úplné ceníky s distribucí naleznete zde

Obchodní podmínky naleznete zde

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet