Měníme podmínky a ceny


Datum vydání: 14. 8. 2019

Již je tomu téměř 4 roky, kdy jsme sloučili společnosti epet a Optimum Energy a začali pečovat o odběrná místa zákazníků této společnosti. Zákazníci se tak stali součástí zákaznického portfolia s více než 60 tisíci odběrnými místy, kterému poskytujeme již 15. rokem vysoký standard zákaznické péče a také výhodné ceny energií. Neustále se snažíme zjednodušovat zákaznickou obsluhu a přinášet jednoduché, srozumitelné a férové smluvní i cenové podmínky.

V současné době sjednocujeme původní podmínky dodávek těchto zákazníků se standardními podmínkami epet tak, abychom mohli všem našim zákazníkům zajistit stejný komfort. V důsledku těchto změn převádíme stávající obchodní a cenové podmínky dodávky zemního plynu zákazníků k 16. 9. 2019 na ceník epet KLASIK Optimum plyn a nové Obchodní podmínky č. 1/2019.

Plné znění oznámení a srovnání cen naleznete zde

Úplné ceníky s distribucí naleznete zde

Obchodní podmínky naleznete zde

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k epet delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u epet, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám.

Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost!

Váš tým epet