Menu

Samoodečty


Stav svého elektroměru nebo plynoměru zapište do formuláře určeného pro samoodečet a ten zašlete na e-mail info@epet.cz. Vše ostatní už vyřídíme my.

 

Dovolujeme si Vám v této souvislosti představit novou aplikaci distributora na jednodušší zadávání kontrolních, periodických i mimořádných odečtů plynu. Aplikace je vytvořena pro odběrná místa na území Provozovatele distribuční soustavy GasNet, s.r.o., (celá ČR mimo oblast Prahy a Jihočeského kraje) bez ohledu na zvoleného dodavatele plynu a je dostupná na webové adrese:  https://www.mobilnisamoodecty.cz, případně je zdarma k dispozici na Google Play, pro její získání stačí načíst QR kód.

QR

 Práce s uvedenou aplikací je rychlá, snadná, intuitivní.

  • Po registraci odběrného místa a odečtení stavu plynoměru jednoduše zadáte kontrolní nebo fakturační odečet podle vlastní potřeby.
  • Zadané odečty ke všem odběrným místům pohodlně zobrazíte v jednoduchém náhledu.
  • Informaci o přijetí Vašeho odečtu v systému Provozovatele distribuční soustavy GasNet, s.r.o., obdržíte obratem prostřednictvím e-mailu nebo SMS.
  • Vyhodnocení a potvrzení správnosti odečtu obdržíte do druhého dne po ověření odečtu systémy aplikačních kontrol a odečet je následně odeslán příslušnému dodavateli s plynem.
  • Aplikaci Mobilní odečty lze spouštět na jakémkoliv zařízení (tablet, mobilní telefon, notebook, PC…) připojeném k internetové síti.

mobilní aplikace

Zejména v situacích jako je změna dodavatele plynu či přepis zákazníka na odběrném místě, je stále velká část odečtů stanovována odhadem. Nahlášení samoodečtu z Vaší strany v době řešení takovéto změny, tak může přispět ke zpřesnění tohoto odhadu.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora