Menu

Co je to elektronická fakturace?


Fakturu za dodávku elektřiny a zemního plynu posíláme e-mailem ve formátu pdf. Elektronická faktura podepsaná elektronickým podpisem je dnes plnohodnotným ekvivalentem papírové faktury a slouží jako běžný daňový doklad. Používáním elektronických faktur zároveň šetříme naše přírodní zdroje.

Všechny elektronické faktury za aktuální i uplynulá najdete i na svém účtu na zabezpečeném Zákaznickém portálu. Přístupové údaje vám na vaši žádost obratem vygenerujeme. Elektronickou fakturu máte k dispozici hned po jejím vystavení, takže okamžitě získáte přehled o nákladech na odebrané energie. Zároveň můžete procházet i historii svých odběrů. Tuto službu poskytuje epet zcela zdarma.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet