Menu

Co je to elektronická fakturace?


Fakturu za dodávku elektřiny a zemního plynu posíláme e-mailem ve formátu pdf. Elektronická faktura podepsaná elektronickým podpisem je dnes plnohodnotným ekvivalentem papírové faktury a slouží jako běžný daňový doklad. Používáním elektronických faktur zároveň šetříme naše přírodní zdroje.

Všechny elektronické faktury za aktuální i uplynulá období najdete i na svém účtu na zabezpečeném Zákaznickém portálu. Přístupové údaje vám na vaši žádost obratem vygenerujeme. Elektronickou fakturu máte k dispozici hned po jejím vystavení, takže okamžitě získáte přehled o nákladech na energie. Zároveň můžete procházet i historii svých odběrů. Tuto službu poskytuje epet zcela zdarma.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet