Menu

Jak nastavím souhlas s inkasem?


Pokud jste při podpisu smlouvy uvedli, že chcete hradit platby (zálohy či faktury) inkasem, nastavte si v bance povolení k inkasování ve prospěch naší společnosti. Číslo bankovního účtu společnosti epet najdete ve smlouvě, na platebním kalendáři nebo na faktuře.

Chci inkasovat:

  • pouze zálohy – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním zálohových plateb ve prospěch účtu společnosti epet, jenž je uveden na platebním kalendáři (rozpisu záloh) včetně výše záloh a příslušného variabilního symbolu. Pokud budete nastavovat inkasní limit, doporučujeme nastavit minimální výši: částka zálohy + 1 Kč.

 

  • pouze vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet, jenž je uveden ve smlouvě. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol.

 

  • zálohy i vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet, jenž je uveden ve smlouvě. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol a zároveň povolte inkasování více, jak jedné platby v měsíci.

 

Pokud chcete platit inkasem a není to uvedeno ve vaší smlouvě se společností epet, kontaktujte nás telefonicky 255 707 099, nebo e-mailem: info@epet.cz a nastavení společně změníme.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám, nebo napište email.

tel.: 255 707 099 / e-mail:  info@epet.cz / využijte sekci pro zákazníky


 Vážení zákazníci,

vzhledem k hygienickým a bezpečnostním opatřením spojených s koronavirem je částečně omezen provoz naší zákaznické linky. Pro včasné vyřízení vašich požadavků využijte prosím e-mail info@epet.cz, kde jsme vám k dispozici.

Také Vás prosíme, abyste ze stejných důvodů nenavštěvovali naše sídlo na adrese Klimentská 46, Praha 1.

Dále bychom Vás chtěli upozornit na to, že s ohledem na omezení volného pohybu osob po celém území ČR jsou požadavky vyžadující návštěvu technika v odběrném místě vyřizovány u distributora v prodloužené lhůtě.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým epet