Menu

Jak nastavím souhlas s inkasem?


Pokud jste při podpisu smlouvy uvedli, že chcete hradit platby (zálohy či faktury) inkasem, nastavte si v bance povolení k inkasování ve prospěch účtu naší společnosti. Číslo bankovního účtu společnosti epet najdete na platebním kalendáři nebo na faktuře.

Chci inkasovat:

  • pouze zálohy – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním zálohových plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři (včetně výše záloh a příslušného variabilního symbolu). Pokud budete nastavovat inkasní limit, doporučujeme nastavit minimální výši: částka zálohy + 1 Kč.

 

  • pouze vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři nebo na faktuře. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol.

 

  • zálohy i vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři nebo na faktuře. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol a zároveň povolte inkasování více než jedné platby v měsíci.

 

Pokud chcete platit inkasem, ale není to uvedeno ve vaší smlouvě, kontaktujte nás na telefonním čísle 255 707 099 nebo prostřednictvím e-mailu info@epet.cz. Nastavení plateb společně změníme.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

telefon
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

vyjádření k současnému stavu na trhu s energiemi a také plánovaný postup naší společnosti naleznete na tomto odkaze.

Také Vás velice prosíme o trpělivost při čekání na vyřízení svých požadavků. Vzhledem k obrovskému množství dotazů nám vyřízení všech požadavků trvá déle, než je u nás standardem a než bychom si sami představovali. Nemusíte se ale bát, všechny požadavky odbavíme nejrychleji, jak jen bude možné. Pokud máte zájem o odběr energií od epet, můžete si pro urychlení procesu stáhnout smlouvu a informace pro zákazníky na Elektřinu či Plyn na našem webu, vyplnit tyto dokumenty a podepsané je zaslat na e-mail info@epet.cz.

Děkujeme Vám za pochopení.

Váš tým epet