Jak nastavím souhlas s inkasem?


Pokud jste při podpisu smlouvy uvedli, že chcete hradit platby (zálohy či faktury) inkasem, nastavte si v bance povolení k inkasování ve prospěch účtu naší společnosti. Číslo bankovního účtu společnosti epet najdete na platebním kalendáři nebo na faktuře.

Chci inkasovat:

  • pouze zálohy – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním zálohových plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři (včetně výše záloh a příslušného variabilního symbolu). Pokud budete nastavovat inkasní limit, doporučujeme nastavit minimální výši: částka zálohy + 1 Kč.

 

  • pouze vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři nebo na faktuře. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol.

 

  • zálohy i vyúčtování – Ve své bance nastavte povolení s inkasováním plateb ve prospěch účtu společnosti epet. Uveden je v platebním kalendáři nebo na faktuře. Neuvádějte žádný specifický, konstantní ani variabilní symbol a zároveň povolte inkasování více než jedné platby v měsíci.

 

Pokud chcete platit inkasem, ale není to uvedeno ve vaší smlouvě, kontaktujte nás na telefonním čísle 255 707 099 nebo prostřednictvím e-mailu info@epet.cz. Nastavení plateb společně změníme.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
255 707 099
e-mail
info@epet.cz
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů, doba pro vyřízení Vašeho požadavku tak může být delší, než je obvyklé.

Nenaúčtovala se Vám tento měsíc záloha za elektřinu přes SIPO? Vše je v pořádku, na její úhradu jsme použili příspěvek od státu.

Více informací o Úsporného tarifu nebo zastropování cen, najdete na této stránce.

S pozdravem

tým společnosti epet